Udruga odbojkaških sudaca Sisak

Delegacije 17.-18.02.

15-02-2024

2.liga

OK SISAK II - OK QUIRIN

Subota, 17.02, 16.00

OŠ 22. Lipnja

1. Lucija Bakonji

2. Stela Lalić

Zapisnik: Klara Perkovic

OK GLINA - OK NEBO II

Nedjelja, 18.02 , 11.00

1. Stela Lalić

2. Lucija Bakonji

Zapisnik: Marija Bozinovic

Lekenik mala odbojka

Nedjelja, 18.02.

Teren 1

1. Andrei Jurkovic

Delegacije 10.-11.02.

08-02-2024

OK SISAK - OK CENTROMETAL

Subota, 10.02, 18.00

El: Lucija Bakonji

Linijski: Klara Perkovic i Andrei Jurkovic

1B

OK SISAK - OK PETRINJA

Subota, 10.02,15.00

1. Lucija Bakonji

2. ⁠Stela Lalić

El zapisnik: Andrei Jurkovic

OK IVANIĆ GRAD - OK DON BOSCO II

Subota,10.02, 12.00

1. Kristina Majstorović

2. ⁠Azra Šarčević

OK KRAVARSKO - OK SHEEFT

Nedjelja, 11.2, 11.00

1. Stela Lalić

2. ⁠Lucija Bakonji

3.liga

OK SUNJA - OK VELIKA GORICA 3

Nedjelja, 11.02, 11.00

  1. Nika Šoštarić
  2. Andrei Jurkovic

Delegacije 03.-04.02.

31-01-2024

OK GLINA - OK FENIX SESVETE

Nedjelja, 04.02, 12.00

  1. Azra Šarčević
  2. Stela Lalić

Zapisnik:

OK GORICA - OK QUIRIN SISAK

Subota, 03.02. , 20.30

  1. Kristina Majstorović
  2. Mirela Baltic

OK DARUVAR - OK IVANIĆ GRAD

Subota,03.02, 18.00

  1. Lucija Bakonji
  2. Nika Šoštarić

OK SISAK II- OK KRAVARSKO

Nedjelja, 04.02 , 15.00

1.Stela Lalić

2.Lucija Bakonji

Zapisnik: Nika Rimaj

3.liga

OK PETRINJA 2 - OK GLINA 2

Nedjelja, 04.02, 16.00

1.Nika Šoštarić

2.Patricija Krnjajic

OK SUNJA - HOK GORICA 2

Nedjelja, 04.02 , 11.00

Mala odbojka, nedjelja 04.02 10h

Sisak

Teren 1

  1. Nika Rimaj

Teren 2

  1. Andrei Jurkovic

Delegacije 16.-17.12.2023

13-12-2023

SUPERLIGA

OK SISAK - OK ROVINJ

Subota,16.12, 17.30

Elektronski: Patricia Bakonji

Linijski : Andrei Jurkovic i Lucija Bakonji

2.liga

OK GLINA - OK OGULIN

Subota,16.12, 15.30

1.Stela Lalić

2.Nika Šoštarić

Zapisnik:

OK SISAK II - OK CROATIA

Subota,16.12 , 14.30

1.Lucija Bakonji

2.Andrei Jurkovic

Zapisnik: Patricia Bakonji

3.liga

OK SUNJA - OK GLINA 2

Nedjelja,17.12, 14.00

1.Stela Lalić

2.Marija Kovačević

Mala odbojka Glina

Subota, 16.12 , početak 9.30

Teren 1

1.Nika Šoštarić

Teren 2

1.Stela Lalić

Mini odbojka

Sunja, 17.12 nedjelja, 9.30

Teren 1

1.Marija Kovačević

Delegacije 09.-10.12.2023.

06-12-2023

Prva B

OK SISAK - OK NEDELISCE ELTING

Subota, 9.12

1.Mirela Baltic

2.Lucija Bakonji

Zapisnik: Andrei Jurkovic

OK PETRINJA - ŽOK IVANEC

Četvrtak, 9.12 u 20.30

1.Kristina Majstorović

2.Azra Šarčević

Zapisnik: Anabela Kunert

2.liga

OK QUIRIN SISAK - MOK ČAZMA

OŠ 22.lipnja, subota, 9.12 u 16.00

1.Kristina Majstorović

2.Nika Šoštarić

Zapisnik: Laura Kristic

Glina, juniorsko

Nedjelja, 10.12.

Teren 1

1.Kristina Majstorović

2.Laura Kristic

Zapisnik: Klara Greguric

Teren 2

1.Azra Šarčević

2.Nika Šoštarić

Zapisnik: Gabrijela Vucak

Kadetska liga, Sisak SD Zeleni brijeg

Nedjelja, 9.00

Teren 1

1.Lucija Bakonji

2.Marija Kovačević

Zapisnik: Patricia Bakonji

Teren 2

1.Mirela Baltic

2.Andrei Jurkovic

Zapisnik: