Skupina ISTOK

Skupina ISTOK

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XII. - XIII. - XIV.


I. kolo (14./15. 10. 2023.)
1. ŽOK Čazma 1 - OK Daruvar 2
3:0 (25:11, 26:24, 25:17)
Vrijeme početka: nedjelja 15. 10. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: Školska sportska dvorana Čazma
Sudac: Sara Jančić
Napomena:
2. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Križevci
0:3 (16:25, 20:25, 23:25)
Vrijeme početka: petak 13. 10. 2023. u 19:00 sati
Dvorana: Školska sportska dvorana Čazma
Sudac: Iris Huđin
Napomena:
3. OK Koprivnica - OK Lipa Volley
0:3 (10:25, 16:25, 10:25)
Vrijeme početka: nedjelja 15. 10. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: u Koprivnici
Sudac:
Napomena:
4. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Vrbovec 3
0:3 (13:25, 23:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja 15. 10. 2023. u 10:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Ž. Sabola 14, Bjelovar
Sudac: Karla Skukan
Napomena:

II. kolo (21./22. 10. 2023.)
5. OK Daruvar 2 - ŽOK Vrbovec 3
0:3 (14:25, 17:25, 16:25)
Vrijeme početka: nedjelja 22. 10. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana, Samostanski prilaz 8, Daruvar
Sudac:
Napomena:
6. OK Lipa Volley - ŽOK Bjelovar 2
3:0 (25:6, 25:13, 25:7)
Vrijeme početka: nedjelja 22. 10. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana Pakrac, Bolnička 55, Pakrac
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
7. ŽOK Križevci - OK Koprivnica
3:1 (14:25, 25:14, 25:12, 25:20)
Vrijeme početka: subota 21. 10. 2023. u 14:30 sati
Dvorana: KPC, Franje Račkog 3, Križevci
Sudac: Lucija Pereminž
Napomena:
8. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Čazma 2
3:1 (22:25, 25:21, 25:14, 25:7)
Vrijeme početka: petak 20. 10. 2023. u 19:00 sati
Dvorana: Školsko sportska dvorana Čazma
Sutkinja: Sara Jančić
Napomena:

III. kolo (11./12. 11. 2023.)
9. ŽOK Čazma 2 - OK Daruvar 2
1:3 (20:25, 22:25, 26:24, 8:25)
Vrijeme početka: nedjelja 12. 11. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: ŠSD Čazma
Sutkinja: Sara Jančić
Napomena:
10. ŽOK Čazma 1 - OK Koprivnica
3:0 (25:20, 25:17, 25:17)
Vrijeme početka: subota 11. 11. 2023. u 10:00 sati
Dvorana: ŠSD Čazma
Sutkinja: Sara Jančić
Napomena:
11. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Križevci
0:3 (24:26, 17:25, 6:25)
Vrijeme početka: subota 11. 11. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Ž. Sabola 14, Bjelovar
Sudac:
Napomena:
12. ŽOK Vrbovec 3 - OK Lipa Volley
0:3 (18:25, 14:25, 17:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

IV. kolo (18./19. 11. 2023.)
13. OK Daruvar 2 - OK Lipa Volley
0:3 (9:25, 11:25, 9:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
14. ŽOK Križevci - ŽOK Vrbovec 3
2:3 (17:25, 25:11, 7:25, 25:18, 2:15)
Vrijeme početka: subota 18. 11. 2023. u 14:00 sati
Dvorana: Križevački poduzetnički centar, F. Račkog 3, Križevci
Sutkinja:
Napomena:
15. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Bjelovar 2
3:0 (25:11, 25:21, 25:15)
Vrijeme početka: nedjelja 19. 11. 2023. u 13:30 sati
Dvorana: ŠSD Čazma
Sutkinja: Sara Jančić
Napomena:
16. ŽOK Čazma 2 - OK Koprivnica
0:3 (17:25, 15:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 18. 11. 2023. u 10:00 sati
Dvorana: ŠSD Čazma
Sutkinja: Tea Tišljar Premuž
Napomena:

V. kolo (25./26. 11. 2023.)
17. OK Koprivnica - OK Daruvar 2
3:1 (25:16, 25:12, 17:25, 25:16)
Vrijeme početka: nedjelja 26. 11. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Đuro Ester (Dvorana Vinko Zember), Trg sloboda 5, Koprivnica
Sutkinja: Ana-Marija Geček
Napomena:
18. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:23, 25:11, 25:15)
Vrijeme početka: četvrtak 23. 11. 2023. u 19:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Ž. Sabola 14, Bjelovar
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
19. ŽOK Vrbovec 3 - ŽOK Čazma 1
1:3 (26:24, 13:25, 22:25, 15:25)
Vrijeme početka: subota 25. 11. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: SŠ Vrbovec, Ul. 7. svibnja 2, Vrbovec
Sudac:
Napomena:
20. OK Lipa Volley - ŽOK Križevci
3:0 (25:8, 25:11, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 26. 11. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: GSD Pakrac, Bolnička 55, Pakrac
Sutkinja: Magdalena Gelešić
Napomena:

VI. kolo (9./10. 12. 2023.)
21. OK Daruvar 2 - ŽOK Križevci
0:3 (13:25, 19:25, 23:25)
Vrijeme početka: subota 9. 12. 2023. u 15:30 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana, Samostanski prilaz 8, Daruvar
Sudac: Magdalena Gelešić
Napomena:
22. ŽOK Čazma 1 - OK Lipa Volley
3:1 (25:23, 25:17, 18:25, 29:27)
Vrijeme početka: nedjelja 17. 12. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: ŠSD Čazma
Sutkinja: Sara Jančić
Napomena:
23. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Vrbovec 3
0:3 (16:25, 7:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 9. 12. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: ŠSD Čazma
Sutkinja: Sara Jančić
Napomena:
24. OK Koprivnica - ŽOK Bjelovar 2
3:1 (25:22, 25:17, 23:25, 25:16)
Vrijeme početka: nedejlja 10. 12. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Đuro Ester (Dvorana V. Zember), Trg slobode 5, Koprivnica
Sutkinja: Ana-Marija Geček
Napomena:

VII. kolo (3./4. 2. 2024.)
25. ŽOK Bjelovar 2 - OK Daruvar 2
3:0 (25:18, 25:18, 25:14)
Vrijeme početka: subota 3. 2. 2024. u 10:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Ž. Sabola 14, Bjelovar
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
26. ŽOK Vrbovec 3 - OK Koprivnica
3:0 (25:9, 25:19, 25:22)
Vrijeme početka: nedjelja 4. 2. 2024. u 13:00 sati
Dvorana: SŠ Vrbovec, Ul. 7. svibnja 2, Vrbovec
Sutkinja:
Napomena:
27. OK Lipa Volley - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:7, 25:2, 25:8)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
28. ŽOK Križevci - ŽOK Čazma 1
0:3 (14:25, 10:25, 22:25)
Vrijeme početka: petak 8. 2. 2024. u 18:30 sati
Dvorana: KPC, Franje Račkog 3, Križevci
Sutkinja:
Napomena:

VIII. kolo (10./11. 2. 2024.)
29. OK Daruvar 2 - ŽOK Čazma 1
0:3 (14:25, 9:25, 15:25)
Vrijeme početka: subota 10. 2. 2024. u 10:30 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana, Samostanski prilaz 8, Daruvar
Sudac: Nikola Lončar
Napomena:
30. ŽOK Križevci - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:13, 25:22, 25:8)
Vrijeme početka: utorak 6. 2. 2024. u 18:30 sati
Dvorana: KPC, Franje Račkog 3, Križevci
Sutkinja: Lucija Peremin
Napomena:
31. OK Lipa Volley - OK Koprivnica
Vrijeme početka: nedejelja 11. 2. 2024. u 13:00 sati
Dvorana: Školska dvorana Lipik, Školska 25, Lipik
Sutkinja: Magdalena Gelešić
Napomena: odgođeno
32. ŽOK Vrbovec 3 - ŽOK Bjelovar 2
2:3 (9:25, 25:11, 22:25, 25:22, 13:15)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

IX. kolo (2./3. 3. 2024.)
33. ŽOK Vrbovec 3 - OK Daruvar 2
Vrijeme početka: petak 23. 2. 2024. u 20:15 sati
Dvorana: SŠ Vrbovec, Ul. 7. svibnja 2, Vrbovec
Sudac:
Napomena:
34. ŽOK Bjelovar 2 - OK Lipa Volley
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
35. OK Koprivnica - ŽOK Križevci
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
36. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Čazma 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

X. kolo (9./10. 3. 2024.)
37. OK Daruvar 2 - ŽOK Čazma 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
38. OK Koprivnica - ŽOK Čazma 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
39. ŽOK Križevci - ŽOK Bjelovar 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
40. OK Lipa Volley - ŽOK Vrbovec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XI. kolo (16./17. 3. 2024.)
41. OK Lipa Volley - OK Daruvar 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
42. ŽOK Vrbovec 3 - ŽOK Križevci
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
43. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Čazma 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
44. OK Koprivnica - ŽOK Čazma 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XII. kolo (23./24. 3. 2024.)
45. OK Daruvar 2 - OK Koprivnica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
46. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Bjelovar 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
47. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Vrbovec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
48. ŽOK Križevci - OK Lipa Volley
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XIII. kolo (13./14. 4. 2024.)
49. ŽOK Križevci - OK Daruvar 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
50. OK Lipa Volley - ŽOK Čazma 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
51. ŽOK Vrbovec 3 - ŽOK Čazma 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
52. ŽOK Bjelovar 2 - OK Koprivnica
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XIV. kolo (20./21. 4. 2024.)
53. OK Daruvar 2 - ŽOK Bjelovar 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
54. OK Koprivnica - ŽOK Vrbovec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
55. ŽOK Čazma 2 - OK Lipa Volley
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
56. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Križevci
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena: