Skupina JUG

Skupina JUG

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XII. - XIII. - XIV.


I. kolo (14./15. 10. 2023.)
1. OK GLINA 2 - OK PETRINJA 2
3:1 (17:25, 25:18, 25:21, 25:20)
Vrijeme početka: subota 14. 10. 2023. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Glina, A. Starčevića 1, Glina
Suci:
Napomena:
2. HOK GORICA 2 - OK SUNJA
0:3 (4:25, 8:25, 13:25)
Vrijeme početka: subota 14. 10. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiče, A. cvetkovića 27, Novo Čiče
Suci:
Napomena:
3. OK VELIKA GORICA 3 - HOK GORICA 3
3:0 (25:15, 25:15, 25:18)
Vrijeme početka: subota 14. 10. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića 4, V. Gorica
Suci:
Napomena:
4. OK VELIKA GORICA 4 - OK KRAVARSKO
0:3 (15:25, 17:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 14. 10. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića 4, V. Gorica
Suci:
Napomena:

II. kolo (21./22. 10. 2023.)
5. OK PETRINJA 2 - OK KRAVARSKO
0:3 (13:25, 21:25, 11:25)
Vrijeme početka: subota 21. 10. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Mato Lovrak, Ul. M. Antolića 18, Petrinja
Suci:
Napomena:
6. HOK GORICA 3 - OK VELIKA GORICA 4
1:3 (11:25, 25:23, 22:25, 12:25)
Vrijeme početka: subota 21. 10. 2023. u 17:45 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:
7. OK VELIKA GORICA 3 - OK SUNJA
0:3 (13:25, 19:25, 3:25)
Vrijeme početka: subota 21. 10. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića, V. Gorica
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
8. OK GLINA 2 - HOK GORICA 2
3:1 (25:23, 15:25, 25:22, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 22. 10. 2023. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Glina, A. Starčevića 1, Glina
Suci:
Napomena:

III. kolo (4./5. 11. 2023.)
9. HOK GORICA 2 - OK PETRINJA 2
0:3 (15:25, 22:25, 24:26)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 12:45 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:
10. OK VELIKA GORICA 3 - OK GLINA 2
3:0 (25:21, 25:17, 25:15)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića, V. Gorica
Suci:
Napomena:
11. OK VELIKA GORICA 4 - OK SUNJA
0:3 (12:25, 16:25, 20:25)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića, V. Gorica
Suci:
Napomena:
12. OK KRAVARSKO - HOK GORICA 3
3:0 (25:17, 25:17, 25:14)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Slavka Kolara, Gajevo ul. 2, Kravarsko
Suci:
Napomena:

IV. kolo (11./12. 11. 2023.)
13. OK PETRINJA 2 - HOK GORICA 3
3:0 (25:19, 25:20, 25:21)
Vrijeme početka: subota 11. 11. 2023. u 15:15 sati
Dvorana: OŠ Mato Lovrak, Ul. M. Antolića 18, Petrinja
Suci:
Napomena:
14. OK KRAVARSKO - OK SUNJA
0:3 (12:25, 19:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 11. 11. 2023. u 13:30 sati
Dvorana: OŠ Slavka Kolara, Gajevo ul. 2, Kravarsko
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
15. OK GLINA 2 - OK VELIKA GORICA 4
3:0 (25:23, 25:23, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 12. 11. 2023. u 10:00 sati
Dvorana: OŠ Glina, A. Starčevića 1, Glina
Suci:
Napomena:
16. HOK GORICA 2 - OK VELIKA GORICA 3
2:3 (20:25, 18:25, 25:11, 25:19, 11:15)
Vrijeme početka: nedjelja 12. 11. 2023. u 12:45 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:

V. kolo (25./26. 11. 2023.)
17. OK VELIKA GORICA 3 - OK PETRINJA 2
3:0 (25:12, 25:22, 25:14)
Vrijeme početka: subota 25. 11. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića, V. Gorica
Suci:
Napomena:
18. OK VELIKA GORICA 4 - HOK GORICA 2
1:3 (15:25, 25:18, 23:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 25. 11. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića, V. Gorica
Suci:
Napomena:
19. OK KRAVARSKO - OK GLINA 2
3:0 (26:24, 25:14, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 21. 1. 2024. u 13:30 sati
Dvorana: OŠ Slavka Kolara, Gajevo ul. 2, Kravarsko
Suci:
Napomena: zaostala utakmica
20. HOK GORICA 3 - OK SUNJA
0:3 (6:25, 8:25, 8:25)
Vrijeme početka: nedjelja 26. 11. 2023. u 12:45 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:

VI. kolo (2./3. 12. 2023.)
21. OK PETRINJA 2 - OK SUNJA
0:3 (11:25, 11:25, 13:25)
Vrijeme početka: nedjelja 3. 12. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Mato Lovrak, Ul. M. Antolića 18, Petrinja
Suci:
Napomena:
22. OK GLINA 2 - HOK GORICA 3
3:1 (25:14, 24:26, 25:20, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 3. 12. 2023. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Glina, A. Starčevića 1, Glina
Suci:
Napomena:
23. HOK GORICA 2 - OK KRAVARSKO
3:2 (25:11, 24:26, 19:25, 25:23, 16:14)
Vrijeme početka: nedjelja 3. 12. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:
24. OK VELIKA GORICA 3 - OK VELIKA GORICA 4
3:0 (25:19, 27:25, 25:14)
Vrijeme početka: petak 1. 12. 2023. u 21:00 sat
Dvorana: OŠ E. Kvaternika, Školska 4, Velika Gorica
Suci:
Napomena:

VII. kolo (16./17. 12. 2023.)
25. OK VELIKA GORICA 4 - OK PETRINJA 2
1:3 (21:25, 8:25, 25:22, 17:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
26. OK KRAVARSKO - OK VELIKA GORICA 3
1:3 (16:25, 25:19, 17:25, 21:25)
Vrijeme početka: nedjelja 28. 1. 2024. u 13:30 sati
Dvorana: OŠ Slavka Kolara, Gajevo ul. 2, Kravarsko
Suci:
Napomena: zaostala utakmica
27. HOK GORICA 3 - HOK GORICA 2
0:3 (25:27, 19:25, 23:25)
Vrijeme početka: subota 9. 12. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:
28. OK SUNJA - OK GLINA 2
3:0 (25:10, 25:14, 25:18)
Vrijeme početka: nedjelja 17. 12. 2023. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Sunja, Lj. Posavskog 55/a, Sunja
Suci:
Napomena:

VIII. kolo (3./4. 2. 2024.)
29. OK PETRINJA 2 - OK GLINA 2
3:0 (28:26, 25:19, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja 4. 2. 2024. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Mato Lovrak, Ul. M. Antolića 18, Petrinja
Suci:
Napomena:
30. OK SUNJA - HOK GORICA 2
3:0 (25:18, 25:8, 25:16)
Vrijeme početka: nedjelja 4. 2. 2024. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Sunja, Lj. Posavskog 55/a, Sunja
Suci:
Napomena:
31. HOK GORICA 3 - OK VELIKA GORICA 3
3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
Vrijeme početka: subota 3. 2. 2024. u 16:30 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:
32. OK KRAVARSKO - OK VELIKA GORICA 4
3:1 (25:23, 16:25, 25:18, 26:24)
Vrijeme početka: nedjelja 4. 2. 2024. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Slavka Kolara, Gajevo ul. 2, Kravarsko
Suci:
Napomena:

IX. kolo (10./11. 2. 2024.)
33. OK KRAVARSKO - OK PETRINJA 2
3:1 (23:25, 25:13, 25:8, 25:18)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 2. 2024. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Slavka Kolara, Gajevo ul. 2, Kravarsko
Suci:
Napomena:
34. OK VELIKA GORICA 4 - HOK GORICA 3
0:3 (23:25, 10:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 10. 2. 2024. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Eugena Kumičića, Josipa Pucekovića, V. Gorica
Suci:
Napomena:
35. OK SUNJA - OK VELIKA GORICA 3
3:1 (25:14, 24:26, 25:8, 26:24)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 2. 2024. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Sunja, Lj. Posavskog 55/a, Sunja
Suci:
Napomena:
36. HOK GORICA 2 - OK GLINA 2
3:0 (25:10, 25:14, 25:17)
Vrijeme početka: subota 17. 2. 2024. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:

X. kolo (24./25. 2. 2024.)
37. OK PETRINJA 2 - HOK GORICA 2
Vrijeme početka: subota 24. 2. 2024. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Mato Lovrak, Ul. M. Antolića 18, Petrinja
Suci:
Napomena:
38. OK GLINA 2 - OK VELIKA GORICA 3
Vrijeme početka: nedjelja 25. 2. 2024. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Glina, A. Starčevića 1, Glina
Suci:
Napomena:
39. OK SUNJA - OK VELIKA GORICA 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
40. HOK GORICA 3 - OK KRAVARSKO
Vrijeme početka: nedjelja 25. 2. 2024. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće, Ul. A. Cvetkovića 27, Novo Čiće
Suci:
Napomena:

XI. kolo (9./10. 3. 2024.)
41. HOK GORICA 3 - OK PETRINJA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
42. OK KRAVARSKO - OK SUNJA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
43. OK VELIKA GORICA 4 - OK GLINA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
44. OK VELIKA GORICA 3 - HOK GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XII. kolo (23./24. 3. 2024.)
45. OK PETRINJA 2 - OK VELIKA GORICA 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
46. HOK GORICA 2 - OK VELIKA GORICA 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
47. OK GLINA 2 - OK KRAVARSKO
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
48. OK SUNJA - HOK GORICA 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIII. kolo (6./7. 4. 2024.)
49. OK SUNJA - OK PETRINJA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. HOK GORICA 3 - OK GLINA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
51. OK KRAVARSKO - HOK GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
52. OK VELIKA GORICA 4 - OK VELIKA GORICA 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIV. kolo (13./14. 4. 2024.)
53. OK PETRINJA 2 - OK VELIKA GORICA 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
54. OK VELIKA GORICA 3 - OK KRAVARSKO
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
55. HOK GORICA 2 - HOK GORICA 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
56. OK GLINA 2 - OK SUNJA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: