Skupina ZAPAD

Skupina ZAPAD

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. - XIX. - XX. - XXI. - XXII.


I. kolo (7./8. 10. 2023.)
1. HAIOK DUBRAVA 2 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
2. OK FORESTA - OK SAMOBOR
1:3 (25:23, 11:25, 19:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 7. 10. 2023. u 17:30 sati
Dvorana: Centra za autizam, Vila Velebita 15, Zagreb
Suci:
Napomena:
3. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 3
1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 19:25)
Vrijeme početka: subota 7. 10. 2023. u 15:30 sati
Dvorana: OŠ Grofa Janka Draškovića, Vrapčanska ulica 7, Zagreb
Suci:
Napomena:
4. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO 4
3:0 (25:23, 25:20, 25:21)
Vrijeme početka: subota 7. 10. 2023. u 14:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
5. O - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
6. OK MEDVEŠČAK 3 - OK NEBO 3
3:1 (25:21, 25:21, 17:25, 25:21)
Vrijeme početka: subota 7. 10. 2023. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:

II. kolo (14./15. 10. 2023.)
7. O - OK NEBO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
8. OK MULTIBIBUS - OK MEDVEŠČAK 3
0:3 (19:25, 20:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota 14. 10. 2023. u 16:20 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena:
9. HAOK MLADOST 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
10. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 4
3:2 (13:25, 26:24, 25:23, 16:25, 15:12)
Vrijeme početka: subota 14. 10. 2023. u 15:15 sati
Dvorana: OŠ grofa Janka Draškovića, Vrapčanska 7, Zagreb
Suci:
Napomena:
11. OK SAMOBOR - OK DINAMO 3
3:0 (25:15, 25:21, 25:5)
Vrijeme početka: ponedjeljak 16. 10. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: Sportska dvorana Samobor, Andrije Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
12. HAOK DUBRAVA 3 - OK FORESTA
3:1 (25:22, 18:25, 25:19, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja 15. 10. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

III. kolo (21./22. 10. 2023.)
13. OK FORESTA - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
14. HAOK DUBRAVA 3 - OK DINAMO 3
0:3 (17:25, 10:25, 14:25)
Vrijeme početka: nedjelja 22. 10. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
15. OK SAMOBOR - OK DINAMO 4
3:0 (25:20, 26:24, 25:12)
Vrijeme početka: ponedjeljak 23. 10. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, Andrije Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
16. 0 - OK OLIMPIK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
17. MOK MEDVEŠČAK 3 - HAOK MLADOST 4
3:1 (25:11, 13:25, 25:12, 27:25)
Vrijeme početka: subota 21. 10. 2023. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
18. OK MULTIBIBUS - OK NEBO 3
3:1 (17:25, 25:23, 25:14, 25:17)
Vrijeme početka: subota 21. 10. 2023. u 16:20 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva

IV. kolo (28./29. 10. 2023.)
19. O - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
20. HAOK MLADOST 4 - OK NEBO 3
0:3 (23:25, 21:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 28. 10. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
21. OK OLIMPIK 3 - MOK MEDVEŠČAK 3
0:3 (22:25, 15:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 28. 10. 2023. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ grofa Janka Draškovića, Vrapčanska 7, Zagreb
Suci:
Napomena:
22. OK SAMOBOR - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
23. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 4
3:1 (23:25, 25:20, 25:13, 25:20)
Vrijeme početka: subota 28. 10. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
24. OK FORESTA - OK DINAMO 3
2:3 (11:25, 28:30, 26:24, 25:21, 16:18)
Vrijeme početka: subota 28. 10. 2023. u 17:30 sati
Dvorana: Centar za autizam, Vila Velebita 15, Zagreb
Suci:
Napomena:

V. kolo (4./5. 11. 2023.)
25. OK DINAMO 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
26. OK FORESTA - OK DINAMO 4
2:3 (22:25, 24:26, 25:15, 25:17, 8:15)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Granešina, Sunekov odvojak I., Zagreb
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
27. O - HAOK DUBRAVA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
28. OK MEDVEŠČAK 3 - OK SAMOBOR
3:0 (25:18, 25:11, 25:23)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
29. OK NEBO 3 - OK OLIMPIK 3
3:2 (25:19, 18:25, 25:17, 23:25, 15:10)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ A. Augustinčića, Ul. V. Nazora 2a, Zaprešić
Suci:
Napomena:
30. OK MULTIBIBUS - HAOK MLADOST 4
0:3 (14:25, 23:25, 12:25)
Vrijeme početka: subota 4. 11. 2023. u 16:20 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena:

VI. kolo (11./12. 11. 2023.)
31. O - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
32. OK OLIMPIK 3 - OK MULTIBIBUS
3:1 (21:25, 25:14, 25:19, 25:23)
Vrijeme početka: subota 27. 1. 2024. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ grofa Janka Draškovića, Vrapčanska 7, Zagreb
Suci:
Napomena: zaostala utakmica
33. OK SAMOBOR - OK NEBO 3
3:2 (25:15, 22:25, 25:27, 28:26, 15:7)
Vrijeme početka: ponedjeljak 13. 11. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, Andrije Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
34. HAOK DUBRAVA 3 - OK MEDVEŠČAK 3
3:1 (14:25, 25:21, 25:11, 25:21)
Vrijeme početka: subota 11. 11. 2023. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
35. OK FORESTA - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
36. OK DINAMO 3 - OK OK DINAMO 4
3:2 (22:25, 25:20, 18:25, 25:22, 15:7)
Vrijeme početka: subota 11. 11. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:

VII. kolo (18./19. 11. 2023.)
37. OK DINAMO 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
38. O - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
39. OK MEDVEŠČAK 3 - OK FORESTA
3:0 (25:16, 25:12, 25:16)
Vrijeme početka: subota 18. 11. 2023. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
40. OK OK NEBO 3 - HAOK DUBRAVA 3
3:0 (25:13, 25:22, 25:22)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
41. OK MULTIBIBUS - OK SAMOBOR
0:3 (19:25, 18:25, 25:27)
Vrijeme početka: subota 18. 11. 2023. u 16:20 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena:
42. HAOK MLADOST 4 - OK OLIMPIK 3
0:3 (12:25, 19:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 18. 11. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

VIII. kolo (25./26. 11. 2023.)
43. O - OK OLIMPIK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
44. OK SAMOBOR - HAOK MLADOST 4
3:0 (25:10, 25:12, 25:17)
Vrijeme početka: ponedjeljak 27. 11. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, Andrije Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
45. HAOK DUBRAVA 3 - OK MULTIBIBUS
0:3 (16:25, 21:25, 15:25)
Vrijeme početka: subota 25. 11. 2023. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
46. OK FORESTA - OK NEBO 3
2:3 (22:25, 25:19, 21:25, 26:24, 11:15)
Vrijeme početka: subota 25. 11. 2023. u 19:30 sati
Dvorana: OŠ Granešina, Granešina 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
47. OK DINAMO 3 - OK MEDVEŠČAK 3
2:3 (25:13, 19:25, 20:25, 25:11, 6:15)
Vrijeme početka: nedjelja 26. 11. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
48. OK DINAMO 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

IX. kolo (2./3. 12. 2023.)
49. O - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 4
3:1 (21:25, 25:11, 26:24, 25:22)
Vrijeme početka: subota 2. 12. 2023. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
51. OK NEBO 3 - OK DINAMO 3
3:0 (25:9, 26:24, 25:21)
Vrijeme početka: subota 2. 12. 2023. u 15:30 sati
Dvorana: OŠ A. Augustinčića, Ul. V. Nazora 2a, Zaprešić
Suci:
Napomena:
52. OK MULTIBIBUS - OK FORESTA
3:0 (25:21, 25:18, 25:20)
Vrijeme početka: subota 2. 12. 2023. u 16:20 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena:
53. HAOK MLADOST 4 - HAOK DIUBRAVA 3
1:3 (22:25, 10:25, 25:20, 23:25)
Vrijeme početka: subota 2. 12. 2023. u 14:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
54. OK OLIMPIK 3 - OK SAMOBOR
0:3 (13:25, 21:25, 10:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak 12. 2. 2024. u 20:45 sati
Dvorana: OŠ Gornje Vrapče, Vrapčanska 188, Zagreb
Suci:
Napomena: zaostala utakmica

X. kolo (9./10. 12. 2023.)
55. O - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
56. HAOK DUBRAVA 3 - OK OLIMPIK 3
3:1 (25:23, 25:22, 7:25, 25:17)
Vrijeme početka: nedejlja 10. 12. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
57. OK FORESTA - HAOK MLADOST 4
1:3 (26:24, 8:25, 21:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 9. 12. 2023. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Granešina, Granešina 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
58. OK DINAMO 3 - OK MULTIBIBUS
3:2 (25:20, 18:25, 25:19, 22:25, 16:14)
Vrijeme početka: subota 9. 12. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
59. OK DINAMO 4 - OK NEBO 3
0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 9. 12. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
60. O - OK MEDVEŠČAK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XI. kolo (16./17. 12. 2023.)
61. OK MEDVEŠČAK 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
62. OK NEBO 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
63. OK MULTIBIBUS - OK DINAMO 4
3:0 (25:10, 25:20, 29:27)
Vrijeme početka: petak 15. 12. 2023. u 20:20 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena:
64. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO 3
1:3 (19:25, 25:15, 13:25, 24:26)
Vrijeme početka: srijeda 13. 12. 2023. u 19:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
65. OK OLIMPIK 3 - OK FORESTA
3:1 (25:23, 25:22, 13:25, 25:21)
Vrijeme početka: ponedjeljak 18. 12. 2023. u 20:45 sati
Dvorana: OŠ Gornje Vrapče, Vrapčanska 188, Zagreb
Suci:
Napomena:
66. OK SAMOBOR - OK DUBRAVA 3
3:0 (25:18, 25:11, 25:13)
Vrijeme početka: ponedjeljak 18. 12. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, Andrije Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:

XII. kolo (3./4. 2. 2024.)
67. O - HAOK DUBRAVA 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
68. OK SAMOBOR - OK FORESTA
3:0 (25:20, 25:12, 25:18)
Vrijeme početka: ponedjeljak 5. 2. 2024. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, Andrije Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
69. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 3
3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
Vrijeme početka: subota 3. 2. 2024. u 12:30 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
70. OK DINAMO 4 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka: subota 3. 2. 2024. u 10:00 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena: odgođeno
71. OK MULTIBIBUS - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
72. OK NEBO 3 - OK MEDVEŠČAK 3
3:2 (26:28, 25:17, 8:25, 26:24, 15:12)
Vrijeme početka: subota 3. 2. 2024. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ A. Augustinčića, Ul. V. Nazora 2a, Zaprešić
Suci:
Napomena:

XIII. kolo (10./11. 2. 2024.)
73. OK NEBO 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
74. OK MEDVEŠČAK 3 - OK MULTIBIBUS
3:0 (25:14, 25:13, 25:11)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 2. 2024. u 13:30 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
75. O - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
76. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 3
3:2 (20:25, 25:12, 25:16, 20:25, 15:11)
Vrijeme početka: subota 10. 2. 2024. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ grofa J. Draškovića, Vrapčanska 7, Zagreb
Suci:
Napomena:
77. OK SAMOBOR - OK DINAMO 3
3:0 (25:14, 25:15, 25:11)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 2. 2024. u 19:45 sati
Dvorana: SD Samobor, Andrije Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
78. OK FORESTA - HAOK DUBRAVA 3
1:3 (14:25, 25:11, 16:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota 10. 2. 2024. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Granešina, Granešina 1, Zagreb
Suci:
Napomena:

XIV. kolo (17./18. 2. 2024.)
79. O - OK FORESTA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
80. HAOK DUBRAVA 3 - OK DINAMO 3
3:0 (25:14, 25:14, 25:23)
Vrijeme početka: subota 17. 2. 2024. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
81. OK SAMOBOR - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno
82. OK OLIMPIK 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
83. HAOK MLADOST 4 - OK MEDVEŠČAK 3
0:3 (23:25, 13:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 17. 2. 2024. u 15:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
84. OK NEBO 3 - OK MULTIBIBUS
3:0 (25:16, 25:22, 25:12)
Vrijeme početka: subota 17. 2. 2024. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ A. Augustinčića, Ul. V. Nazora 2a, Zaprešić
Suci:
Napomena:

XV. kolo (24./25. 2. 2024.)
85. OK MULTIBIBUS - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
86. OK NEBO 3 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka: subota 24. 2. 2024. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ A. Augustinčića, Ul. V. Nazora 2a, Zaprešić
Suci:
Napomena:
87. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 3
Vrijeme početka: srijeda 28. 2. 2024. u 21:15 sati
Dvorana: OŠ K. Š. Gjalskog, Mlinarska cesta 35, Zagreb
Suci:
Napomena:
88. O - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
89. OK DINAMO 4 - HAOK DUBRAVA 3
3:2 (14:25, 25:15, 23:25, 25:19, 15:5)
Vrijeme početka: subota 3. 2. 2024. u 10:00 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
90. OK DINAMO 3 - OK FORESTA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XVI. kolo (9./10. 3. 2024.)
91. O - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
92. OK FORESTA - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
93. HAOK DUBRAVA 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
94. OK SAMOBOR - OK MEDVEŠČAK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
95. OK OLIMPIK 3 - OK NEBO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
96. HAOK MLADOST 4 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XVII. kolo (16./17. 3. 2024.)
97. HAOK MLADOST 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
98. OK MULTIBIBUS - OKOLIMPIK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
99. OK NEBO 3 - OK OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
100. OKMEDVEŠČAK 3 - HAOK DUBRAVA 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
101. O - OK FORESTA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
102. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka: subota 24. 2. 2024. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ M. J. Zagorke, Štefanovečka cesta 67, Zagreb
Suci:
Napomena:

XVIII. kolo (23./24. 3. 2024.)
103. O - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
104. OK DINAMO 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
105. OK FRESTA - OK MEDVEŠČAK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
106. HAOKDUBRAVA 3 - OK NEBO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
107. OK SAMOBOR - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
108. OK OLIMPIK 3 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIX. kolo (6./7. 4. 2024.)
109. OK OLIMPIK 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
110. HAOK MLADOST 4 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
111. OK MULTIBIBUS - HAOK DUBRAVA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
112. OK NEBO 3 - OK FORESTA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
113. OK MEDVEŠČAK 3 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
114. O - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XX. kolo (13./14. 4. 2024.)
115. O - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
116. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
117. OK DINAMO 3 - OK NEBO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
118. OK FORESTA - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
119. HAOK DUBRAVA 3 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
120. OK SAMOBOR - OK OLIMPIK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XXI. kolo (20./21. 4. 2024.)
121. OK SHEEFT - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
122. OK OLIMPIK 3 - HAOK DUBRAVA 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
123. HAOK MLADOST 4 - OK FORESTA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
124. OK MULTIBIBUS - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
125. OK NEBO 3 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
126. MOK MEDVEŠČAK 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XXII. kolo (27./28. 4. 2024.)
127. O - OK MEDVEŠČAK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
128. O - OK NEBO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
129. OK DINAMO 4 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
130. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
131. OK FORESTA - OKOLIMPIK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
132. HAOK DUBRAVA 3 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: