Skupina ZAPAD grupa B

Skupina ZAPAD grupa B

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV.


I. kolo (15./16. 10. 2022.)
1. OK DON BOSCO 3 - OK KELTEKS 3
2:3 (25:15, 25:21, 9:25, 17:25, 15:17)
Vrijeme početka: subota 15. 10. 2022. u 13:00 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
2. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 4
2:3 (18:25, 25:20, 22:25, 25:20, 13:15)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
3. HAOK DUBRAVA 2 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
4. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 3
1:3 (26:28, 25:23, 11:25, 23:25)
Vrijeme početka: subota 15. 10. 2022. u 11:15 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:

II. kolo (22./23. 10. 2022.)
5. OK KELTEKS 3 - OK OLIMPIK 3
0:3 (16:25, 16:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja 23. 10. 2022. u 18:15 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
6. O - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
7. HAOK MLADOST 4 - HAOK DUBRAVA 2
1:3 (26:24, 16:25, 18:25, 20:25)
Vrijeme početka: subota 22. 10. 2022. u 14:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
8. OK DON BOSCO 3 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (4:25, 4:25, 12:25)
Vrijeme početka: subota 22. 10. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: IX. Gimanzije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:

III. kolo (29./30. 10. 2022.)
9. OK KELTEKS 3 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (12:25, 12:25, 18:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
10. HAOK DUBRAVA 2 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:7, 25:22, 25:17)
Vrijeme početka: subota 29. 10. 2022. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
11. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO 4
3:0 (25:17, 25:18, 25:23)
Vrijeme početka: srijeda 26. 10. 2022. u 19:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
12. OK OLIMPIK 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

IV. kolo (5./6. 11. 2022.)
13. OK KELTEKS 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
14. HAOK MLADOST 4 - OK OLIMPIK 3
1:3 (25:22, 14:25, 27:29, 24:26)
Vrijeme početka: subota 5. 11. 2022. u 16:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
15. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO 4
0:3 (14:25, 15:25, 15:25)
Vrijeme početka: subota 5. 11. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
16. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:19, 25:19, 25:23)
Vrijeme početka: nedjelja 6. 11. 2022. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Zagreb
Suci:
Napomena:

V. kolo (12./13. 11. 2022.)
17. HAOK DUBRAVA 2 - OK KELTEKS 3
3:0 (25:8, 25:12, 25:8)
Vrijeme početka: subota 12. 11. 2022. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
18. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (19:25, 5:25, 7:25)
Vrijeme početka: subota 12. 11. 2022. u 13:30 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
19. OK OLIMPIK 3 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:7, 25:9, 25:16)
Vrijeme početka: petak 11. 11. 2022. u 20:30 sati
Dvorana: OŠ Gornje Vrapče, Vrapčanska ulica 188, Zagreb
Suci:
Napomena:
20. O - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

VI. kolo (19./20. 11. 2022.)
21. OK KELTEKS 3 - HAOK MLADOST 4
0:3 (7:25, 14:25, 15:25)
Vrijeme početka: nedjelja 20. 11. 2022. u 18:45 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
22. OK DON BOSCO 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
23. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 3
3:0 (25:20, 25:10, 25:15)
Vrijeme početka: subota 19. 11. 2022. u 14:30 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
24. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 4
3:1 (25:18, 25:12, 20:25, 25:13)
Vrijeme početka: subota 19. 11. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

VII. kolo (26./27. 11. 2022.)
25. OK DINAMO 4 - OK KELTEKS 3
1:3 (25:10, 13:25, 13:25, 19:25)
Vrijeme početka: subota 26. 11. 2022. u 12:30 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
26. OK OLIMPIK 3 - HAOK DUBRAVA 2
0:3 (16:25, 22:25, 12:25)
Vrijeme početka: subota 26. 11. 2022. u 14:15 sati
Dvorana: OŠ Grofa Janka Draškovića, Vrapčanska ulica 7, Zagreb
Suci:
Napomena:
27. O - OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
28. HAOK MLADOST 4 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:10, 25:18, 25:7)
Vrijeme početka: subota 26. 11. 2022. u 19:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

VIII. kolo (3./4. 12. 2022.)
29. OK KELTEKS 3 - OK DON BOSCO 3
3:2 (25:19, 24:26, 25:17, 23:25, 15:6)
Vrijeme početka: nedjelja 4. 12. 2022. u 18:00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
30. HAOK MLADOST 4 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (12:25, 20:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 3. 12. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
31. O - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
32. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 4
3:1 (25:23, 23:25, 25:17, 25:18)
Vrijeme početka: subota 3. 12. 2022. u 11:15 sati
Dvorana: SD Boško Božić Pepsi - TRNSKO, Trnsko 25a
Suci:
Napomena:

IX. kolo (10./11. 12. 2022.)
33. OK OLIMPIK 3 - OK KELTEKS 3
3:0 (25:09, 25:11, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 12. 2022. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Grofa Janka Draškovića, Vrapčanska ulica 7, Zagreb
Suci:
Napomena:
34. OK DINAMO 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
35. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 4
3:1 (25:19, 15:25, 25:19, 25:23)
Vrijeme početka: četvrtak 8. 12. 2022. u 21:00 sat
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
36. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:3, 25:13, 25:6)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 12. 2022. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:

X. kolo (17./18. 12. 2022.)
37. OK MEDVEŠČAK 2 - OK KELTEKS 3
3:0 (25:9, 25:19, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 18. 12. 2022. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
38. OK DON BOSCO 3 - HAOK DUBRAVA 2
0:3 (15:25, 11:25, 11:25)
Vrijeme početka: subota 17. 12. 2022. u 14:00 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
39. OK DINAMO 4 - HAOK MLADOST 4
1:3 (14:25, 10:25, 25;22, 19:25)
Vrijeme početka: srijeda 21.12.2022. u 20:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
40. O - OK OLIMPIK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XI. kolo (28./29. 1. 2023.)
41. O - OK KELTEKS 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
42. OK OLIMPIK 3 - HAOK MLADOST 4
3:2 (27:25, 20:25, 23:25, 25:20, 15:10)
Vrijeme početka: subota 28. 1. 2023. u 11:30 sati
Dvorana: SD Boško Božić Pepsi - TRNSKO, Trnsko 25a
Suci:
Napomena:
43. OK DINAMO 4 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:16, 25:16, 25:10)
Vrijeme početka: subota 28. 1. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
44. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 2
1:3 (24:26, 23:25, 26:24, 19:25)
Vrijeme početka: subota 28. 1. 2023. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

XII. kolo (4./5. 2. 2023.)
45. OK KELTEKS 3 - HAOK DUBRAVA 2
0:3 (3:25, 6:25, 5:25)
Vrijeme početka: utorak 21. 2. 2023. u 17:30 sati
Dvorana: OŠ Dubovac, Primorska 9, Karlovac
Suci:
Napomena:
46. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 4
3:0 (25:10, 25:17, 25:17)
Vrijeme početka: nedjelja 5. 2. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
47. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK 3
0:3 (14:25, 17:25, 23:25)
Vrijeme početka: subota 4. 2. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
48. HAOK MLADOST 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIII. kolo (11./12. 2. 2023.)
49. HAOK MLADOST 4 - OK KELTEKS 3
3:0 (25:11, 25:5, 25:7)
Vrijeme početka: četvrtak 9. 2. 2023. u 19:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
50. O - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
51. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (12:25, 21:25, 13:25)
Vrijeme početka: nedjelja 12. 2. 2023. u 13:15 sati
Dvorana: SD Trnsko, Trnsko 25a, Zagreb
Suci:
Napomena:
52. OK DINAMO 4 - HAOK DUBRAVA 2
1:3 (9:25, 25:21, 10:25, 13:25)
Vrijeme početka: srijeda 8. 2. 2023. u 21:00 sat
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:

XIV. kolo (18./19. 2. 2023.)
53. OK KELTEKS 3 - OK DINAMO 4
0:3 (14:25, 19:25, 22:25)
Vrijeme početka: nedjelja 19. 2. 2023. u 14:00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
54. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 3
3:0 (25:9, 25:15, 25:16)
Vrijeme početka: subota 18. 2. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
55. OK MEDVEŠČAK 2 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
56. OK DON BOSCO 3 - HAOK MLADOST 4
1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 8:25)
Vrijeme početka:subota 18. 2. 2023. u 15:00 sati
Dvorana: IX. Gimanzije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
DOIGRAVANJE

1. KOLO - 4./5. 3. 2023.

2. KOLO - 11./12. 3. 2023.

3. KOLO - 18./19. 3. 2023.

4. KOLO - 25./26. 3. 2023.

5. KOLO - 1./2. 4. 2023.

6. KOLO - 15./16. 4. 2023.