Skupina ISTOK

Skupina ISTOK

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII.


I. kolo (15./16. 10. 2022.)
- ŽOK Bjelovar 1 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
01. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Vrbovec 2
1:3 (26:24, 20:25, 16:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota 15. 10. 2022. u 11:00 sati
Dvorana: I. OŠ u Bjelovaru
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
02. ŽOK Čazma 1 - OK Volley Lipa
0:3 (13:25, 10:25, 7:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
03. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Križevci
0:3 (13:25, 11:25, 3:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
04. OK Daruvar 2 - OK Koprivnica
3:0 (25:18, 25:9, 25:20)
Vrijeme početka: subota 15. 10. 2022. u 18:00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana u Daruvaru
Sutkinja: Maja Gašpar
Napomena:

II. kolo (22./23. 10. 2022.)
- OK Koprivnica - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
05. ŽOK Križevci - OK Daruvar 2
2:3 (25:22, 25:22, 21:25, 15:25, 8:15)
Vrijeme početka: subota 22. 10. 2022. u 10:00 sati
Dvorana: KPC OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima
Sudac:
Napomena:
08. OK Volley Lipa - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:5, 25:3, 25:7)
Vrijeme početka: subota 22. 10. 2022. u 16:00 sati
Dvorana: Srednje škole u Pakracu
Sudac: Maja Gašpar
Napomena:
07. ŽOK Vrbovec 2 - ŽOK Čazma 1
3:0 (25:18, 25:15, 25:17)
Vrijeme početka: subota 22. 10. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Sudac: Mihael Bušić
Napomena:
08. ŽOK Bjelovar 1 - ŽOK Bjelovar 2
3:0 (25:6, 25:11, 25:6)
Vrijeme početka: petak 21. 10. 2022. u 20:00 sati
Dvorana: OŠ u Bjelovaru
Sutkinja: Dorotea Jelić-Balta
Napomena:

III. kolo (29./30. 10. 2022.)
- ŽOK Bjelovar 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
09. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Bjelovar 1
0:3 (17:25, 5:25, 11:25)
Vrijeme početka: petak 28. 10. 2022. u 18:00 sati
Dvorana: Osnovne škole Čazma
Sudac: Nenad Jančić
Napomena:
10. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Vrbovec 2
0:3 (5:25, 11:25, 12:25)
Vrijeme početka: srijeda 26. 10. 2022. u 18:00 sati
Dvorana: Osnovne škole Čazma
Sudac: Nenad Jančić
Napomena:
11. OK Daruvar 2 - OK Volley Lipa
0:3 (14:25, 13:25, 23:25)
Vrijeme početka: nedjelja 30. 10. 2022. u 16:00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana u Daruvaru
Sutkinja: Maja Gašpar
Napomena:
12. OK Koprivnica - ŽOK Križevci
1:3 (13:25, 25:18, 17:25, 20:25)
Vrijeme početka: nedjelja 30. 10. 2022. u 12:00 sati
Dvorana: Dvorna Đuro Ester u Koprivnici
Sutkinja:
Napomena:

IV. kolo (5./6. 11. 2022.)
- ŽOK Križevci - slobodni
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
13. OK Volley Lipa - OK Koprivnica
3:0 (25:7, 25:7, 25:6)
Vrijeme početka: subota 05. 11. 2022. u 17:00 sati
Dvorana: Srednje škole u Pakracu
Sudac: Nikola Lončar
Napomena:
14. ŽOK Vrbovec 2 - OK Daruvar 2
0:3 (18:25, 18:25, 19:25)
Vrijeme početka: subota 05. 11. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: Srednje škole u Vrbovcu
Sudac: Žarko Popović
Napomena:
15. ŽOK Bjelovar 1 - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:2, 25:5, 25:8)
Vrijeme početka: nedjelja 06. 11. 2022. u 10:00 sati
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
16. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Čazma 1
1:3 (26:28, 25:23, 22:25, 17:25)
Vrijeme početka: nedjelja 06. 11. 2022. u 12:00 sati
Dvorana: I. osnovne škole u Bjelovaru
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:

V. kolo (19./20. 11. 2022.)
- ŽOK Čazma 1 - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
17. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Bjelovar 2
1:3 (16:25, 8:25, 25:14, 10:25)
Vrijeme početka: četvrtak 17. 11. 2022. u 18:30 sati
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Sudac: Nenad Jančić
Napomena:
18. OK Daruvar 2 - ŽOK Bjelovar 1
2:3 (25:18, 23:25, 25:21, 13:25, 10:15)
Vrijeme početka: subota 19. 11. 2022. u 10:00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana u Daruvaru
Suci: Paolo Brković i Magdalena Gelešić
Napomena:
19. OK Koprivnica - ŽOK Vrbovec 2
0:3 (14:25, 16:25, 15:25)
Vrijeme početka: nedjelja 13. 11. 2022. u 12:00 sati
Dvorana: Đuro Ester u Koprivnici
Sutkinja: Ana Marija Geček
Napomena:
20. ŽOK Križevci - OK Volley Lipa
0:3 (3:25, 17:25, 13:25)
Vrijeme početka: subota 19. 11. 2022. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima
Sutkinja:
Napomena:

VI. kolo (26./27. 11. 2022.)
- OK Volley Lipa - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
21. ŽOK Vrbovec 2 - ŽOK Križevci
3:0 (25:8, 25:11, 25:6)
Vrijeme početka: ponedjeljak 19. 12. 2022. u 20:00 sati
Dvorana: Srednje škole Vrbovec
Sudac: Mihael Bušić
Napomena:
22. ŽOK Bjelovar 1 - OK Koprivnica
3:0 (25:8, 25:7, 25:8)
Vrijeme početka: subota 26. 11. 2022. u 11:30 sati
Dvorana: I. OŠ u Bjelovaru, Željka Sabola 14
Sudac: Karla Skukan
Napomena:
23. ŽOK Bjelovar 2 - OK Daruvar 2
3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
Vrijeme početka: subota 26. 11. 2022. u 10:00 sati
Dvorana: I. OŠ u Bjelovaru, Željka Sabola 14
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
24. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:16, 25:13, 25:18)
Vrijeme početka: srijeda 23. 22. 2022. u 19:00 sati
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Sudac: Nenad Jančić
Napomena:

VII. kolo (3./4. 12. 2022.)
- ŽOK Čazma 2 - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
25. OK Daruvar 2 - ŽOK Čazma 1
3:0 (25:17, 25:22, 25:15)
Vrijeme početka: nedjelja 04. 12. 2022. u 10:00 sati
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Sudac: Nenad Jančić
Napomena:
26. OK Koprivnica - ŽOK Bjelovar 2
3:1 (25:21, 25:16, 18:25, 25:14)
Vrijeme početka: nedjelja 04. 12. 2022. u 12:00 sati
Dvorana: Osnovne škole Đure Estera u Koprivnici
Sudac: Ana Marija Geček
Napomena:
27. ŽOK Križevci - ŽOK Bjelovar 1
0:3 (13:25, 9:25, 6:25)
Vrijeme početka: subota 03. 12. 2022. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
28. OK Volley Lipa - ŽOK Vrbovec 2
3:0 (25:21, 25:16, 25:9)
Vrijeme početka: subota 03. 12. 2022. u 20:00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana u Pakracu
Sutkinja: Maja Gašpar
Napomena:

VIII. kolo (10./11. 12. 2022.)
- ŽOK Vrbovec 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
29. ŽOK Bjelovar 1 - OK Volley Lipa
3:0 (25:21, 25:22, 25:14)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 12. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sudac: Karla Skukan
Napomena:
30. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Križevci
3:0 (25:19, 25:21, 25:14)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 12. 2022. u 13:30 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sudac: Karla Skukan
Napomena:
31. ŽOK Čazma 1 - OK Koprivnica
3:2 (27:25, 25:16, 24:26, 21:25, 15:13)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
32. ŽOK Čazma 2 - OK Daruvar 2
0:3 (8:25, 11:25, 6:25)
Vrijeme početka: nedjelja 11. 12. 2022. u 10:00 sati
Dvorana: Osnovne škole u Čazmi
Sudac: Nenad Jančić
Napomena:

IX. kolo (17./18. 12. 2022.)
- OK Daruvar - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
33. OK Koprivnica - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:13, 25:11, 25:18)
Vrijeme početka: nedjelja 18. 12. 2022. u 11:00 sati
Dvorana: Osnovne škole Đure Estera u Koprivnici
Sudac: Ana Marija Geček
Napomena:
34. ŽOK Križevci - ŽOK Čazma 1
0:3 (10:25, 12:25, 13:25)
Vrijeme početka: utorak 20. 12. 2022. u 18:15 sati
Dvorana: Osnovne škole u Križevcima
Sudac: Lucija Peremin
Napomena:
35. OK Volley Lipa - ŽOK Bjelovar 2
3:0 (25:12, 25:9, 25:9)
Vrijeme početka: subota 17. 12. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: Srednje škole u Pakracu
Sudac: Pavao Brković
Napomena:
36. ŽOK Vrbovec 2 - ŽOK Bjelovar 1
1:3 (11:25, 25:20, 22:25, 16:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

X. kolo (4./5. 2. 2023.)
- ŽOK Bjelovar 1 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
37. ŽOK Vrbovec 2 - ŽOK Bjeloar 2
3:0 (25:20, 25:13, 25:19)
Vrijeme početka: subota 4. 2. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: Sportska školska dvorana Srednje škole u Vrbovcu
Sudac: Mihael Bušić
Napomena:
38. OK Volley Lipa - ŽOK Čazma 1
3:2 (25:17, 19:25, 25:14, 12:25, 17:15)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
39. ŽOK Križevci - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:4, 25:7, 25:14)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
40. OK Koprivnica - OK Daruvar 2
0:3 (17:25, 9:25, 14:25)
Vrijeme početka:nedjelja 5. 2. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: Školska sportska dvorana Đure Estera u Koprivnici
Sutkinja: Ana Marija Geček
Napomena:

XI. kolo (11./12. 2. 2023.)
- OK Koprivnica - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
41. OK Daruvar 2 - ŽOK Križevci
3:0 (25:1, 25:16, 26:24)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
42. ŽOK Čazma 2 - OK Volley Lipa
0:3 (7:25, 11:25, 12:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
43. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Vrbovec 2
3:1 (25:21, 21:25, 25:21, 25:16)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
44. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Bjelovar 1
3:0 (25:15, 25:17, 25:15)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XII. kolo (25./26. 2. 2023.)
- ŽOK Bjelovar 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
45. ŽOK Bjelovar 1 - ŽPK Čazma 1
3:0 (25:8, 25:18, 25:13)
Vrijeme početka: četvrtak 23. 2. 2023. u 19:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sudac: Karla Skukan
Napomena:
46. ŽOK Vrbovec 2 - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:13, 25:13, 25:10)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
47. OK Volley Lipa - OK Daruvar 2
0:3 (14:25, 19:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 25. 2. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: GSD Pakrac
Sudac: Paolo Brković
Napomena:
48. ŽOK Križevci - OK Koprivnica
3:1 (25:19, 23:25, 25:21, 25:16)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XIII. kolo (4./5. 3. 2023.)
- ŽOK Križevci - slobodni
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
49. OK Koprivnica - OK Volley Lipa
0:3 (12:25, 22:25, 11:25)
Vrijeme početka: nedjelja 5. 3. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: Školska sportska dvorana Đure Estera u Koprivnici
Sudac:
Napomena:
50. OK Daruvar 2 - ŽOK Vrbovec 2
3:0 (25:9, 25:13, 25:23)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
51. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Bjelovar 1
0:3 (3:25, 3:25, 5:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
52. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Bjelovar 2
3:2 (25:14, 19:25, 25:18, 20:25, 15:13)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XIV. kolo (18./19. 3. 2023.)
- ŽOK Čazma 1 - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
53. ŽOK Bjelovar 2 - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:16, 25:10, 25:21)
Vrijeme početka: subota 18. 3. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sudac: Karla Skukan
Napomena:
54. ŽOK Bjelovar 1 - OK Daruvar 2
3:0 (27:25, 25:20, 25:17)
Vrijeme početka: subota 18. 3. 2023. u 10:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sudac: Karla Skukan
Napomena:
55. ŽOK Vrbovec 2 - OK Koprivnica
3:1 (25:20, 25:9, 10:25, 26:24)
Vrijeme početka: nedjelja 19. 3. 2023. u 10:00 sati
Dvorana: Sportska školska dvorana Srednje škole u Vrbovcu
Sutkinja: Petra đuranec
Napomena:
56. OK Volley Lipa - ŽOK Križevci
3:0 (25:8, 25:18, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 12. 3. 2023. u 11:45 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana u Pakracu
Sudac: Paolo Brkovic
Napomena:

XV. kolo (25./26. 3. 2023.)
- OK Volley Lipa - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
57. ŽOK Križevci - ŽOK Vrbovec 2
2:3 (25:13, 24:26, 14:25, 25:23, 11:15)
Vrijeme početka: utorak 21. 3. 2023. u 19:00 sati
Dvorana: KPC OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima
Sudac:
Napomena:
58. OK Koprivnica - ŽOK Bjelovar 1
0:3 (11:25, 2:25, 7:25)
Vrijeme početka: nedjelja 26. 3. 2023. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Đuro Ester, Trg slobode 5, Koprivnica
Sudac:
Napomena:
59. OK Daruvar 2 - ŽOK Bjelovar 2
3:0 (25:17, 25:21, 25:17)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
60. ŽOK Čazma 2 - ŽOK Čazma 1
0:3 (14:25, 21:25, 15:25)
Vrijeme početka: petak 24. 3. 2023.
Dvorana: ŠSD ČAZMA
Sutkinja: Sara Jančić
Napomena:

XVI. kolo (1./2. 4. 2023.)
- ŽOK Čazma 2 - slobodna
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
61. ŽOK Čazma 1 - OK Daruvar 2
3:0 (25:13, 28:26, 30:28)
Vrijeme početka: nedjelja 2. 4. 2023. u 16:00 sati
Dvorana: ŠSD ČAZMA
Sudac: Sara Jančić
Napomena:
62. ŽOK Bjelovar 2 - OK Koprivnica
3:0 (25:23, 25:16, 29:27)
Vrijeme početka: četvrtak 6. 4. 2023. u 19:30 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sudac: Karla Skukan
Napomena:
63. ŽOK Bjelovar 1 - ŽOK Križevci
3:0 (25:8, 25:8, 25:8)
Vrijeme početka: četvrtak 6. 4. 2023. u 18:30 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
64. ŽOK Vrbovec 2 - OK Volley Lipa
1:3 (16:25, 25:15, 28:30, 24:26)
Vrijeme početka: subota 1. 4. 2023. u 10:30 sati
Dvorana: SŠD Srednje škole u Vrbovcu
Sutkinja: Marija Crnoja
Napomena:

XVII. kolo (15./16. 4. 2023.)
- ŽOK Vrbovec 2 - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
65. OK Volley Lipa - ŽOK Bjelovar 1
3:2 (25:22, 25:21, 14:25, 14:25, 15:13)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
66. ŽOK Križevci - ŽOK Bjelovar 2
1:3 (18:25, 18:25, 25:20, 19:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
67. OK Koprivnica - ŽOK Čazma 1
1:3 (21:25, 25:23, 19:25, 26:28)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:
68. OK Daruvar 2 - ŽOK Čazma 2
3:0 (25:3, 25:9, 25:12)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sutkinja:
Napomena:

XVIII. kolo (22./23. 4. 2023.)
- OK Daruvar - slobodan
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
69. ŽOK Čazma 2 - OK Koprivnica
0:3 (15:25, 17:25, 17:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
70. ŽOK Čazma 1 - ŽOK Križevci
3:0 (25:13, 25:22, 25:20)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Sudac:
Napomena:
71. ŽOK Bjelovar 2 - OK Volley Lipa
0:3 (12:25, 22:25, 12:25)
Vrijeme početka: subota 22. 4. 2023. u 10:00 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena:
72. ŽOK Bjelovar 1 - ŽOK Vrbovec 2
3:0 (25:13, 25:14, 25:21)
Vrijeme početka: subota 22. 4. 2023. u 11:30 sati
Dvorana: I. OŠ Bjelovar, Željka Sabola 14, Bjelovar
Sutkinja: Karla Skukan
Napomena: