Skupina ZAPAD od 1. do 6. mjesta

Skupina ZAPAD

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X.


I. kolo
1. OK FORESTA : OK DINAMO 3
1:3 (25:19, 18:25, 23:25, 14:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
2. OK SAMOBOR : OK FORESTA
0:3 (21:25, 16:25, 20:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
3. OK SAMOBOR : OK DINAMO 3
1:3 (22:25, 20:25, 25:22, 22:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

II. kolo
4. OK DINAMO 3 : OK FORESTA
3:1 (25:15, 20:25, 25:18, 30:28)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
5. OK FORESTA : OK SAMOBOR
3:2 (16:25, 25:18, 25:16, 19:25, 15:10)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
6. OK SAMOBOR : OK DINAMO 3
2:3 (21:25, 13:25, 25:18, 25:23, 13:15)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

III. kolo
7. OK MEDVEŠČAK 2 : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:19, 25:19, 25:23)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
8. OK MEDVEŠČAK 2 : OK OLIMPIK 3
3:0 (25:20, 25:10, 25:15)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
9. OK OLIMPIK 3 : HAOK DUBRAVA 2
0:3 (16:25, 22:25, 12:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

IV. kolo
10. HAOK DUBRAVA 2 : OK MEDVEŠČAK 2
1:3 (24:26, 23:25, 26:24, 19:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
11. OK OLIMPIK 3 : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (12:25, 21:25, 13:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
12. HAOK DUBRAVA 2 : OK OLIMPIK 3
3:0 (25:9, 25:15, 25:16)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

V. kolo (4./5. 3. 2023.)
13. OK DINAMO 3 : OK OLIMPIK 3
3:2 (25:27, 22:25, 25:12, 25:17, 15:11)
Vrijeme početka: subota 4. 3. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
14. OK MEDVEŠČAK 2 : OK SAMOBOR
3:0 (25:16, 25:14, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 5. 3. 2023. u 12:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
15. HAOK DUBRAVA 2 : OK FORESTA
3:1 (25:21, 25:20, 22:25, 25:15)
Vrijeme početka: nedjelja 5. 3. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

VI. kolo (11./12. 3. 2023.)
16. HAOK DUBRAVA 2 : OK DINAMO 3
1:3 (15:25, 25:22, 24:26, 15:25)
Vrijeme početka: nedjelja 12. 3. 2023. u 16:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
17. OK FORESTA : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (13:25, 14:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 11. 3. 2023. u 11:30 sati
Dvorana: SD Centra za autizam, Vile Velebita 15a, Zagreb
Suci:
Napomena:
18. OK SAMOBOR : OK OLIMPIK 3
3:1 (28:26, 25:11, 12:25, 25:15)
Vrijeme početka: ponedjeljak 13. 3. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:

VII. kolo (18./19. 3. 2023.)
19. OK DINAMO 3 : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (14:25, 19:25, 15:25)
Vrijeme početka: srijeda 22. 3. 2023. u 21:00 sat
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
20. OK OLIMPIK 3 : OK FORESTA
0:3 (7:25, 16:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota 18. 3. 2023. u 11:30 sati
Dvorana: ŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Trnsko
Suci:
Napomena:
21. OK SAMOBOR : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:20, 25:19, 25:18)
Vrijeme početka: ponedjeljak 20. 3. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:

VIII. kolo (25./26. 3. 2022.)
22. OK OLIMPIK 3 : OK DINAMO 3
1:3 (18:25, 17:25, 25:16, 24:26)
Vrijeme početka: nedjelja 26. 3. 2023. u 11:45 sati
Dvorana: ŠD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25A, Trnsko
Suci:
Napomena:
23. OK SAMOBOR : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (20:25, 22:25, 8:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak 27. 3. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
24. OK FORESTA : HAOK DUBRAVA 2
0:3 (10:25, 18:25, 16:25)
Vrijeme početka: nedjelja 26. 3. 2023. u 17:00 sati
Dvorana: SD Centra za autizam, Vile Velebita 15a, Zagreb
Suci:
Napomena:

IX. kolo (1./2. 4. 2023.)
25. OK DINAMO 3 : HAOK DUBRAVA 2
1:3 (19:25, 24:26, 25:19, 26:28)
Vrijeme početka: ponedjeljak 3. 4. 2023. u 21:00 sat
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
26. OK MEDVEŠČAK 2 : OK FORESTA
3:0 (25:18, 25:14, 25:18)
Vrijeme početka: subota 22. 4. 2023. 14:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
27. OK SAMOBOR : OK OLIMPIK 3
3:2 (25:16, 21:25, 25:17, 24:26, 15:10)
Vrijeme početka: ponedjeljak 24. 4. 2023. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva

X. kolo (15./16. 4. 2022.)
28. OK MEDVEŠČAK 2 : OK DINAMO 3
3:0 (25:20, 25:17, 25:20)
Vrijeme početka: nedjelja 23. 4. 2023. u 13:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
29. OK FORESTA : OK OLIMPIK 3
2:3 (19:25, 25:21, 22:25, 25:20, 12:15)
Vrijeme početka: nedjelja 16. 4. 2023. u 18:30 sati
Dvorana: SD Centra za autizam, Vile Velebita 15a, Zagreb
Suci:
Napomena:
30. HAOK DUBRAVA 2 : OK SAMOBOR
3:2 (25:19, 24:26, 25:23, 25:27, 15:4)
Vrijeme početka: četvrtak 20. 4. 2023. u 21:00 sat
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena: