3. HRVATSKA ODBOJKAŠKA LIGA SEZONA 2021./2022.

Skupina ZAPAD grupa B

Skupina ZAPAD grupa B

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV.


I. kolo (9./10. 10. 2021.)
1. HAOK MLSDOST 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
2. OK DINAMO 4 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:23, 25:22, 25:12)
Vrijeme početka: subota 9. 10. 2021. u 11:30 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ulica grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
3. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK
3:0 (25:17, 25:17, 25:13)
Vrijeme početka: subota 9. 10. 2021. u 11:30 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
4. OK KARLOVAC 3 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (15:25, 19:25, 22:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak 20. 12. 2021. u 19:45 sati
Dvorana: OŠ Dubovac, Primorska 9, Karlovac
Suci:
Napomena:

II. kolo (16./17. 10. 2021.)
5. O - OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
6. OK OLMPIK 3 - OK KARLOVAC 3
3:0 (25:15, 25:14, 25:09)
Vrijeme početka: nedjelja 16. 1. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Gornje Vrapče, Vrapčanska ulica 188, Zagreb
Suci:
Napomena: zaostala utakmica
7. OK DON BOSCO 3 - HAOK DUBRAVA 2
0:3 (13:25, 24:26, 10:25)
Vrijeme početka: subota 16. 10. 2021. u 13:15 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
8. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO 4
3:1 (25:23, 23:25, 27:25, 25:17)
Vrijeme početka: petak 26. 11. 2021. u 19:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: zaostala utakmica

III. kolo (23./24. 10. 2021.)
9. OK DINAMO 4 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
10. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 4
3:0 (25:20, 25:13, 25:12)
Vrijeme početka: subota 23. 10. 2021. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
11. OK KARLOVAC 3 - OK DON BOSCO 3
1:3 (21:25, 28:26, 15:25, 31:33)
Vrijeme početka: nedjelja 27. 2. 2022. u 15:45 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena: zaostala utakmica
12. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 3
3:1 (25:15, 18:25, 25:17, 25:22)
Vrijeme početka: subota 23. 10. 2021. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete 99, Zagreb
Suci:
Napomena:

IV. kolo (6./7. 11. 2021.)
13. O - OK OLIMPIK 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
14. OK DON BOSCO 3 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (19:25, 25:27, 12:25)
Vrijeme početka: subota 6. 11. 2021. u 13:45 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
15. HAOK MLADOST 4 - OK KARLOVAC 3
3:0 (25:12, 26:24, 25:16)
Vrijeme početka: subota 17. 12. 2021. u 19:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
16. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 4
3:1 (25:6, 25:18, 26:28, 25:20)
Vrijeme početka:subota 6. 11. 2021. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

V. kolo (13./14. 11. 2021.)
17. HAOK DUBRAVA 2 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
18. OK KARLOVAC 2 - OK DINAMO 4
0:3 (13:25, 17:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota 13. 11. 2021. u 10:00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
19. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 4
3:0 (25:17, 25:14, 25:15)
Vrijeme početka: nedjelja 14. 11. 2021. u 11:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
20. OK OLIMPIK 3 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:8, 25:8, 25:22)
Vrijeme početka: nedjelja 14. 11. 2021. u 10:00 sati
Dvorana:SD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25a, Zagreb
Suci:
Napomena:

VI. kolo (20./21. 11. 2021.)
21. O - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
22. HAOK MLADOST 4 - OK OLIMPIK 3
0:3 (22:25, 23:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota 20. 11. 2021. u 13:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
23. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (15:25, 15:25, 21;25)
Vrijeme početka: nedjelja 21. 11. 2021. u 17:00 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ulica grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
24. HAOK DUBRAVA 2 - OK KARLOVAC 2
3:0 (25:3, 25:20, 25:19)
Vrijeme početka: petak 25. 2. 2022. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena: zaostala utakmica

VII. kolo (27./28. 11. 2021.)
25. OK KARLOVAC 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
26. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2
3:1 (25:15, 26:28, 25:13, 25:19)
Vrijeme početka: nedjelja 28. 11. 2021. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Jabukovac, Jabukovac 30, Zagreb
Suci:
Napomena:
27. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 4
3:2 (23:25, 21:25, 25:21, 25:21, 15:9)
Vrijeme početka: subota 27. 11. 2021. u 18:00 sati
Dvorana: OŠ Gornje Vrapče, Vrapčanska ulica 188, Zagreb
Suci:
Napomena:
28. OK DON BOSCO 3 - HAOK MLADOST 4
2:3 (25:18, 25:27, 13:25, 25:16, 12:15)
Vrijeme početka: subota 27. 11. 2021. u 13:30 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:

VIII. kolo (4./5. 12. 2021.)
29. O - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
30. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO 4
2:3 (25:23, 25:12, 17:25, 21:25, 10:15)
Vrijeme početka: subota 4. 12. 2021. u 13:30 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:
31. OK OLIMPIK 3 - HAOK DUBRAVA 2
2:3 (25:13, 8:25, 25:15, 24:26, 8:15)
Vrijeme početka: nedjelja 5. 12. 2021. u 12:45 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ulica grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
32. OK MEDVEŠČAK 2 - OK KARLOVAC 3
3:0 (25:9, 25:11, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 5. 12. 2021. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Jabukovac, Jabukovac 30, Zagreb
Suci:
Napomena:

IX. kolo (11./12. 12. 2021.)
33. OK MEDVEŠČAK 2 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
34. OK KARLOVAC 3 - OK OLMPIK 3
0:3 (19:25, 10:25, 10:25)
Vrijeme početka: subota 11. 12. 2021. u 19:45 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
35. HAOK DUBRAVA 2 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
Vrijeme početka: nedjelja 12. 12. 2021. u 13:30 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
36. OK DINAMO 4 - HAOK MLADOST 4
3:2 (25:23, 22:25, 25:27, 25:22, 15:4)
Vrijeme početka: subota 11. 12. 2021. u 13:00 sati
Dvorana: SD Peščenica, Ulica grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:

X. kolo (22./23. 1. 2022.)
37. O - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
38. HAOK MLADOST 4 - HAOK DUBRAVA 2
2:3 (25:23, 15:25, 25:16, 25:27, 11:15)
Vrijeme početka: subota 22. 1. 2022. u 17:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
39. OK DON BOSCO 3 - OK KARLOVAC 3
3:2 (24:26, 26:24, 16:25, 25:16, 15:8)
Vrijeme početka: subota 26. 2. 2022. u 11:30 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena: zaostala utakmica
40. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (16:25, 21:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota 22. 1. 2022. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Grofa Janka Draškovića, Vrapčanska ulica 7, Zagreb
Suci:
Napomena:

XI. kolo (29./30. 1. 2022.)
41. OK OLIMPIK 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
42. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:17, 25:14, 25:16)
Vrijeme početka: nedjelja 30. 1. 2022. u 15:00 sati
Dvorana: OŠ Jabukovac, Jabukovac 30, Zagreb
Suci:
Napomena:
43. OK KARLOVAC 3 - HAOK MLADOST 4
0:3 (10:25, 11:25, 13:25)
Vrijeme početka: nedjelja 30. 1. 2022. u 16:00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
44. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 4
3:1 (20:25, 25:17, 25:18, 25:17)
Vrijeme početka: subota 29. 1. 2022. u 17:30 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:

XII. kolo (5./6. 2. 2022.)
45. O - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
46. OK DINAMO 4 - OK KARLOVAC 3
3:0 (25:20, 25:11, 25:20)
Vrijeme početka: subota 5. 2. 2022. u 13:00 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
47. HAOK MLADOST 4 - OK MEDVEŠČAK 2
1:3 (17:25, 23:25, 25:19, 20:25)
Vrijeme početka: subota 5. 2. 2022. u 14:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
48. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK 3
1:3 (16:25, 25:19, 14:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota 5. 2. 2022. u 14:45 sati
Dvorana: IX. Gimnazije, Dobojska 12, Zagreb
Suci:
Napomena:

XIII. kolo (12./13. 02. 2022.)
49. OK DON BOSCO 3 - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. OK OLIMPIK 3 - HAOK MLADOST 4
1:3 (16:25, 26:24, 13:25, 19:25)
Vrijeme početka: subota 12. 2. 2022. u 19:15 sati
Dvorana: SD Boško Božić Pepsi, Trnsko 25a, Zagreb
Suci:
Napomena:
51. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 4
3:0 (25:10, 25:19, 25:11)
Vrijeme početka: subota 12. 2. 2022. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Remete, Remete ulica 99, Zagreb
Suci:
Napomena:
52. OK KARLOVAC 3 - HAOK DUBRAVA 2
1:3 (9:25, 10:25, 30:28, 10:25)
Vrijeme početka: nedjelja 13. 2. 2022. u 17:00 sati
Dvorana: OŠ Dubovac, Primorska 9, Karlovac
Suci:
Napomena:

XIV. kolo (19./20. 02. 2022.)
53. O - OK KARLOVAC 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
54. HAOK DUBRAVA 2 - OK MEDVEŠČAK 2
1:3 (26:24, 15:25, 13:25, 16:25)
Vrijeme početka: subota 19. 2. 2022. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović, Dubečka 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
55. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 3
3:1 (25:13, 25:13, 17:25, 25:19)
Vrijeme početka: subota 19. 2. 2022. u 16:00 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
56. HAOK MLADOST 4 - OK DON BOSCO 3
3:1 (9:25, 25:18, 25:16, 25:17)
Vrijeme početka: subota 19. 2. 2022. u 16:45 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: