Skupina JUG

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII.

I. kolo (13./14. 10. 2018.)
1. OK IVANIĆ GRAD : OK PETRINJA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno
2. OK SUNJA : HOK GORICA 2
3:0 (25:9, 25:10, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 10. listopada 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
3. OK VELIKA GORICA 2 : OK GLINA 2
3:0 (25:5, 25:14, 25:6)
Vrijeme početka: subota, 10. listopada 2018. u 18,30 sati
Dvorana: OŠ Eugen Kumičić
Suci:
Napomena:
4. OK PLAVI ZMAJ : OK DUGO SELO
3:0 (25:8, 25:7, 25:9)
Vrijeme početka: subota, 10. listopada 2018. u 16,45 sati
Dvorana: Učenićki dom Srednje škole
Suci:
Napomena:
5. OK OGULIN : OK FENIKS 2
3:0 (25:21, 25:19, 25:21)
Vrijeme početka: subota, 10. listopada 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Ivane Brlić Mažuranić
Suci:
Napomena:
II. kolo (20./21. 10. 2018.)
6. OK PETRINJA 2 : OK FENIKS 2
0:3 (19:25, 23:25, 9:25)
Vrijeme početka: subota, 20. listopada 2018. u 11,00 sati
Dvorana: Srednje škole
Suci:
Napomena:
7. OK DUGO SELO : OK OGULIN
0:3 (9:25, 19:25, 20:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 21. listopada 2018. u 17,20 sati
Dvorana: OŠ Ivan Benković
Suci:
Napomena:
8. OK GLINA 2 : OK PLAVI ZMAJ
0:3 (13:25, 15:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota, 20. listopada 2018. u 16,30 sati
Dvorana: OŠ Glina
Suci:
Napomena:
9. HOK GORICA 2 : OK VELIKA GORICA 2
0:3 (16:25, 12:25, 22:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 21. listopada 2018. u 13,00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana
Suci:
Napomena:
10. OK IVANIĆ GRAD : OK SUNJA
3:0 (26:24, 25:15. 25:21)
Vrijeme početka: nedjelja, 21. listopada 2018. u 16,00 sati
Dvorana: Žeravinec
Suci:
Napomena:
III. kolo (27./28. 10. 2018.)
11. OK SUNJA : OK PETRINJA 2
3:0 (25:10, 25:14, 26:24)
Vrijeme početka: subota, 27. listopada 2018. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
12. OK VELIKA GORICA 2 : OK IVANIĆ GRAD
3:0 (25:13, 25:14, 25:18)
Vrijeme početka: subota, 27. listopada 2018. u 15,30 sati
Dvorana: OŠ Eugen Kumičić
Suci:
Napomena:
13. OK PLAVI ZMAJ : HOK GORICA
3:0 (25:11, 25:6, 25:9)
Vrijeme početka: subota, 27. listopada 2018. u 16,45 sati
Dvorana: Učenićki dom Srednje škole
Suci:
Napomena:
14. OK OGULIN : OK GLINA 2
3:0 (25:12, 25:19, 25:15)
Vrijeme početka: nedjelja, 28. listopada 2018. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Ivana Brlić Mažuranić
Suci:
Napomena:
15. OK FENIKS 2 : OK DUGO SELO
3:1 (25:20, 22:25, 25:14, 25:19)
Vrijeme početka: nedjelja, 28. listopada 2018. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Vukomerec
Suci:
Napomena:
IV. kolo (03./04. 11. 2018.)
16. OK PETRINJA 2 : OK DUGO SELO
Vrijeme početka: subota, 03. studeni 2018. u 12,00 sati
Dvorana: Srednje škole Perinja
Suci:
Napomena: odgođeno
17. OK GLINA 2 : OK FENIKS 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno
18. HOK GORICA 2 : OK OGULIN
3:1 (22:25, 25:21, 25:21, 25:23)
Vrijeme početka: subota, 03. studeni 2018. u 12,00 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana
Suci:
Napomena:
19. OK IVANIĆ GRAD : OK PLAVI ZMAJ
0:3 (8:25, 8:25, 9:25)
Vrijeme početka: subota, 03. studeni 2018. u 17,00 sati
Dvorana: Žeravinec
Suci:
Napomena:
20. OK SUNJA : OK VELIKA GORICA 2
0:3 (22:25, 14:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota, 03. studeni 2018. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
V. kolo (10./11.11. 2018.)
21. OK VELIKA GORICA 2 : OK PETRINJA 2
3:0 (25:11, 25:13, 25:21)
Vrijeme početka: subota, 10. studeni 2018. u 14,15 sati
Dvorana: OŠ Eugen Kumičić
Suci:
Napomena:
22. OK PLAVI ZMAJ : OK SUNJA
3:0 (25:9, 25:10, 25:10)
Vrijeme početka: subota, 10. studeni 2018. u 16,45 sati
Dvorana: Učenićki dom srednje škole Duga Resa
Suci:
Napomena:
23. OK OGULIN : OK IVANIĆ GRAD
0:3 (9:25, 13:25, 13:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 11. studeni 2018. u 15,00 sati
Dvorana: I. B. Mažuranić
Suci:
Napomena:
24. OK FENIKS 2 : HOK GORICA 2
3:0 (25:9, 25:19, 25:23)
Vrijeme početka: subota, 10. studeni 2018. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Vukomerec
Suci:
Napomena:
25. OK DUGO SELO : OK GLINA 2
3:1 (19:25 ,25:16, 25:21, 25:19)
Vrijeme početka: nedjelja, 11. studeni 2018. u 17,20 sati
Dvorana: OŠ Ivan Benković
Suci:
Napomena:
VI. kolo (17./18.11. 2018.)
26. OK PETRINJA 2 : OK GLINA 2
3:1 (25:22, 25:18, 25:27, 25:18)
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 12,00 sati
Dvorana: OŠ GLINA, nova dvorana
Suci:
Napomena:
27. HOK GORICA 2 : OK DUGO SELO
3:1 (18:25 ,25:22, 26:24, 25:15)
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 12,00 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće
Suci:
Napomena:
28. OK IVANIĆ GRAD : OK FENIKS 2
3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 15,00 sati
Dvorana: Žeravinec
Suci:
Napomena:
29. OK SUNJA : OK OGULIN
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena: odgođeno
30. OK VELIKA GORICA 2 : OK PLAVI ZMAJ
0:3 (6:25, 18:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 15,30 sati
Dvorana: OŠ Eugen Kumičić
Suci:
Napomena:
VII. kolo (24./25.11. 2018.)
31. OK PLAVI ZMAJ : OK PETRINJA 2
3:0 (25:3, 25:5, 25:11)
Vrijeme početka: subota, 24. studeni 2018. u 16,45 sati
Dvorana: Srednje škole D. Resa
Suci:
Napomena:
32. OK OGULIN : OK VELIKA GORICA 2
3:2 (20:25, 25:14, 26:24, 19:25, 15:13)
Vrijeme početka: nedjelja, 25. studeni 2018. u 16,00 sati
Dvorana: Gradaska sportaska dvorana
Suci:
Napomena:
33. OK FENIKS 2 : OK SUNJA
Vrijeme početka: subota, 24. studeni 2018. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Vukomerec
Suci:
Napomena: odgođeno
34. OK DUGO SELO : OK IVANIĆ GRAD
0:3 (15:25, 12:25, 13:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 25. studeni 2018. u 17,20 sati
Dvorana: OŠ Ivan Benković
Suci:
Napomena:
35. OK GLINA 2 : HOK GORICA 2
2:3 (22:25, 25:18, 25:22, 19:25, 7:15)
Vrijeme početka: subota, 24. studeni 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Glina, nova dvorana
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (01./02. 12. 2018.)
36. OK PETRINJA 2 : HOK GORICA 2
0:3 (13:25, 12:25, 10:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 02. prosinca 2018. u 13,15 sati
Dvorana: Srednje škole Petrinja
Suci:
Napomena:
37. OK IVANIĆ GRAD : OK GLINA 2
3:0 (25:16, 27:25, 25:12)
Vrijeme početka: subota, 01. prosinca 2018. u 20,15 sati
Dvorana: Žeravinec
Suci:
Napomena:
38. OK SUNJA : OK DUGO SELO
3:0 (25:15, 28:26, 25:14)
Vrijeme početka: subota, 01. prosinca 2018. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
39. OK VELIKA GORICA 2 : OK FENIKS 2
2:3 (21:25, 28:26, 25:15, 14:25, 5:15)
Vrijeme početka: nedjelja, 02. prosinca 2018. u 12,45 sati
Dvorana: Gradska sportska dvorana
Suci:
Napomena:
40. OK PLAVI ZMAJ : OK OGULIN
3:2 (21:25, 25:10, 25:13, 21:25, 15:7)
Vrijeme početka: subota, 01. prosinca 2018. u 16,45 sati
Dvorana: Srednje škole Duga Resa
Suci:
Napomena:
IX. kolo (08./09.12. 2018.)
41. OK OGULIN : OK PETRINJA 2
Vrijeme početka: nedjelja, 09. prosinca 2018. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ I. Brlić Mažuranić
Suci:
Napomena:
42. OK FENIKS 2 : OK PLAVI ZMAJ
Vrijeme početka: subota, 08. prosinca 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Vukomerec
Suci:
Napomena:
43. OK DUGO SELO : OK VELIKA GORICA 2
Vrijeme početka: nedjelja, 09. prosinca 2018. u 10,20 sati
Dvorana: SD Dugo Selo
Suci:
Napomena:
44. OK GLINA 2 : OK SUNJA
Vrijeme početka: subota, 08. prosinca 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Glina
Suci:
Napomena: odgođeno
45. HOK GORICA 2 : OK IVANIĆ GRAD
Vrijeme početka: nedjelja, 09. prosinca 2018. u 12,00 sati
Dvorana: OŠ Novo Čiće
Suci:
Napomena:
X. kolo (02./03.02. 2019.)
46. OK PETRINJA 2 : OK IVANIĆ GRAD
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
47. HOK GORICA 2 : OK SUNJA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
48. OK GLINA 2 : OK VELIKA GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
49. OK DUGO SELO : OK PLAVI ZMAJ
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. OK FENIKS 2 : OK OGULIN
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XI. kolo (09./10.02. 2019.)
51. OK FENIKS 2 : OK PETRINJA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
52. OK OGULIN : OK DUGO SELO
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
53. OK PLAVI ZMAJ : OK GLINA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
54. OK VELIKA GORICA 2 : HOK GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
55. OK SUNJA : OK IVANIĆ GRAD
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XII. kolo (16./17.02. 2019.)
56. OK PETRINJA 2 : OK SUNJA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
57. OK IVANIĆ GRAD : OK VELIKA GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
58. HOK GORICA : OK PLAVI ZMAJ
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
59. OK GLINA 2 : OK OGULIN
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
60. OK DUGO SELO : OK FENIKS 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (23./24.02. 2019.)
61. OK DUGO SELO : OK PETRINJA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
62. OK FENIKS 2 : OK GLINA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
63. OK OGULIN : HOK GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
64. OK PLAVI ZMAJ : OK IVANIĆ GRAD
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
65. OK VELIKA GORICA 2 : OK SUNJA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (02./03.02. 2019.)
66. OK PETRINJA 2 : OK VELIKA GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
67. OK SUNJA : OK PLAVI ZMAJ
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
68. OK IVANIĆ GRAD : OK OGULIN
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
69. HOK GORICA 2 : OK FENIKS 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
70. OK GLINA 2 : OK DUGO SELO
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XV. kolo (09./10.03. 2019.)
71. OK GLINA 2 : OK PETRINJA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
72. OK DUGO SELO : HOK GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
73. OK FENIKS 2 : OK IVANIĆ GRAD
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
74. OK OGULIN : OK SUNJA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
75. OK PLAVI ZMAJ : OK VELIKA GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVI. kolo (16./17.03. 2019.)
76. OK PETRINJA 2 : OK PLAVI ZMAJ
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
77. OK VELIKA GORICA 2 : OK OGULIN
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
78. OK SUNJA : OK FENIKS 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
79. OK IVANIĆ GRAD : OK DUGO SELO
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
80. HOK GORICA 2 : OK GLINA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVII. kolo (23./24.03. 2019.)
81. HOK GORICA 2 : OK PETRINJA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
82. OK GLINA 2 : OK IVANIĆ GRAD
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
83. OK DUGO SELO : OK SUNJA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
84. OK FENIKS 2 : OK VELIKA GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
85. OK OGULIN : OK PLAVI ZMAJ
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XVIII. kolo (30./31.03. 2019.)
86. OK PETRINJA 2 : OK OGULIN
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
87. OK PLAVI ZMAJ : OK FENIKS 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
88. OK VELIKA GORICA 2 : OK DUGO SELO
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
89. OK SUNJA : OK GLINA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
90. OK IVANIĆ GRAD : HOK GORICA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: