Skupina ZAPAD

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. - XIX. - XX. - XXI. - XXII.

I. kolo (13./14. 10. 2018.)
01. OK FENIKS : OK DON BOSCO 2
3:0 (25:23, 25:13, 26:24)
Vrijeme početka: 28. 11. 2018.
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno
02. OK MEDVEŠČAK 2 : OK NEBO 2
0:3 (17:25, 21:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota, 13. listopada 2018. u 17,45 sati
Dvorana: Međužupanijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
03. OK KARLOVAC 2 : HAOK DUBRAVA 2
3:1 (25:23, 25:20, 17:25, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 13. listopada 2018. u 20,00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost
Suci:
Napomena:
04. OK SAMOBOR : OK MULTIBIBUS
3:0 (25:22, 25:22, 25:19)
Vrijeme početka: utorak, 15. listopada 2018. u 21,00 sati
Dvorana: Sportska dvorana Samobor
Suci:
Napomena:
05. OK DINAMO 4 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
06. OK DINAMO 3 : OK OLIMPIK 4
3:0 (25:21, 25:20, 25:19)
Vrijeme početka: subota, 13. listopada 2018. u 11,30 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
II. kolo (20./21.10. 2018.)
07. OK DON BOSCO 2 : OK OLIMPIK 4
3:0 (25:12, 25:16, 25:19)
Vrijeme početka: subota, 20. listopada 2018. u 11,00 sati
Dvorana: IX. Gimnazije
Suci:
Napomena:
08. O : OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
09. OK MULTIBIBUS : OK DINAMO 4
3:1 (19:25, 25:20, 25:21, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 20. listopada 2018. u 16,00 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološkog fakultete
Suci:
Napomena:
10. HAOK DUBRAVA 2 : OK SAMOBOR
0:3 (18:25, 16:25, 15:25)
Vrijeme početka: subota, 20. listopada 2018. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović
Suci:
Napomena:
11. OK NEBO 2 : OK KARLOVAC 2
0:3 (19:25 ,22:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota, 20. listopada 2018. u 14,00 sati
Dvorana: Antun Augustinčić
Suci:
Napomena:
12. OK FENIKS : OK MEDVEŠČAK 2
3:1 (25:16, 17:25, 25:13, 25:16)
Vrijeme početka: nedjelja, 21. listopada 2018. u 12,00 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena:
III. kolo (27./28. 10. 2018.)
13. OK MEDVEŠČAK 2 : OK DON BOSCO 2
1:3 (20:25, 20:25, 25:22, 19:25)
Vrijeme početka: subota, 27. listopada 2018. u 17,45 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
14. OK KARLOVAC 2 : OK FENIKS
0:3 (20:25, 12:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 28. listopada 2018. u 20,00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost
Suci:
Napomena:
15. OK SAMOBOR : OK NEBO 2
0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 29. listopada 2018. u 21,00 sati
Dvorana: Sportska dvorana Samobor
Suci:
Napomena:
16. OK DINAMO 4 : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:18, 25:21, 25:14)
Vrijeme početka: subota, 27. listopada 2018. u 16,45 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
17. OK DINAMO 3 : OK MULTIBIBUS
3:1 (25:22, 25:13, 21:25, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 27. listopada 2018. u 16,45 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
18. OK OLIMPIK 4 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
IV. kolo (03./04. 11. 2018.)
19. OK DON BOSCO 2 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
20. OK MULTIBIBUS : OK OLIMPIK 4
O:3 (16:25, 17:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota, 10. studeni 2018. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta
Suci:
Napomena:
21. HAOK DUBRAVA 2 : OK DINAMO 3
0:3 (21:25, 10:25, 5:25)
Vrijeme početka: utorak, 06. studeni 2018. u 21,15 sati
Dvorana: OŠ A. B. Šimića
Suci:
Napomena:
22. OK NEBO 2 : OK DINAMO 4
1:3 (15:25, 25:20, 18:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota, 03. studeni 2018. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Augustinčića
Suci:
Napomena:
23. OK FENIKS : OK SAMOBOR
3:2 (25:16, 24:26, 16:25, 25:9, 15:8)
Vrijeme početka: nedjelja, 04. studeni 2018. u 12,00 sati
Dvorana: OŠ Julije Klovića
Suci:
Napomena:
24. OK MEVEŠČAK 2 : OK KARLOVAC 2
3:0 (25:16, 25:23, 25:9)
Vrijeme početka: subota, 03. studeni 2018. u 17,45 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
V. kolo (10./11.11. 2018.)
25. OK KARLOVAC 2 : OK DON BOSCO 2
1:3 (25:23, 21:25, 18:25, 20:25)
Vrijeme početka: srijeda, 15. svibnja 2019. u 19,30 sati
Dvorana: OŠ Dubavac
Suci:
Napomena:
26. OK SAMOBOR : OK MEDVEŠČAK 2
1:3 (16:25, 25:20, 22:25, 15:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 12. studeni 2018. u 21,00 sati
Dvorana: SD Samobor
Suci:
Napomena:
27. OK DINAMO 4 : OK FENIKS
0:3 (16:25, 20:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota, 10. studeni 2018. u 14,45 sati
Dvorana: SD Pešćenica
Suci:
Napomena:
28. OK DINAMO 3 : OK NEBO 2
3:0 (25:19, 25:5, 25:13)
Vrijeme početka: subota, 10. studeni 2018. u 14,45 sati
Dvorana: SD Pešćenica
Suci:
Napomena:
29. OK OLIMPIK 4 : HAOK DUBRAVA 2
3:1 (25:12, 24:26, 25:16, 26:24)
Vrijeme početka: nedjelja, 11. studeni 2018. u 17,30 sati
Dvorana: grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
30. O : OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VI. kolo (17./18.11. 2018.)
31. OK DON BOSCO 2 : OK MULTIBIBUS
3:1 (12:25, 25:23, 26:24, 25:17)
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 11,00 sati
Dvorana: IX Gimnazije
Suci:
Napomena:
32. HAOK DUBRAVA 2 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
33. OK NEBO 2 : OK OLIMPIK 4
0:3 (2:25 ,21:25, 11:25)
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ A. Augustinčić
Suci:
Napomena:
34. OK FENIKS : OK DINAMO 3
3:0 (25:16, 26:24, 25:21)
Vrijeme početka: nedjelja ,18. studeni 2018. u 12,00 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena:
35. OK MEDVEŠČAK 2 : OK DINAMO 4
3:0 (25:13, 25:22, 25:15)
Vrijeme početka: utorak, 20. studeni 2018. u 20,45 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
36. OK KARLOVAC 2 : OK SAMOBOR
1:3 (17:25, 12:25, 27:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota, 17. studeni 2018. u 15,00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost
Suci:
Napomena:
VII. kolo (24./25.11. 2018.)
37. OK SAMOBOR : OK DON BOSCO 2
0:3 (13:25, 14:25, 11:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 26. studeni 2018. u 21,00 sati
Dvorana: SD Samobor
Suci:
Napomena:
38. OK DINAMO 4 : OK KARLOVAC 2
3:1 (22:25, 25:20, 25:7, 25:21)
Vrijeme početka: subota, 24. studeni 2018. u 10,00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
39. OK DINAMO 3 : OK MEDVEŠČAK 2
3:0 (25:16, 25:17, 25:16)
Vrijeme početka: subota, 24. studeni 2018. u 10,00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
40. OK OLIMPIK 4 : OK FENIKS
1:3 (20:25, 25:17, 23:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota, 24. studeni 2018. u 17,45 sati
Dvorana: OŠ grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
41. O : OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
42. OK MULTIBIBUS : HAOK DUBRAVA 2
3:1 (25:19, 24:26, 25:23, 25:21)
Vrijeme početka: subota, 24. studeni 2018. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno - biotehnološkog fakulteta
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (01./02.12. 2018.)
43. OK DON BOSCO 2 : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:18, 25:15, 25:12)
Vrijeme početka: subota, 01. prosinca 2018. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović
Suci:
Napomena:
44. OK NEBO 2 : OK MULTIBIBUS
2:3 (25:20, 25:21, 12:25, 13:25, 11:15)
Vrijeme početka: subota, 01. prosinca 2018. u 15,00 sati
Dvorana: Antuna Augustinčića
Suci:
Napomena:
45. OK FENIKS : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
46. OK MEDVEŠČAK 2 : OK OLIMPIK 4
3:0 (25:9, 25:15, 25:12)
Vrijeme početka: četvrtak, 06. prosinca 2018. u 20,45 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
47. OK KARLOVAC 2 : OK DINAMO 3
1:3 (8:25, 18:25, 25:22, 23:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 02. prosinca 2018. u 17,30 sati
Dvorana: ŠSD Mladost
Suci:
Napomena:
48. OK SAMOBOR : OK DINAMO 4
3:0 (25:12, 25:15, 25:20)
Vrijeme početka: utorak, 04. prosinca 2018. u 20,15 sati
Dvorana: OŠ Samobor
Suci:
Napomena:
IX. kolo (08./09.12. 2018.)
49. OK DINAMO 4 : OK DON BOSCO 2
0:3 (18:25, 17:25, 21:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 09. prosinca 2018. u 15;00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
50. OK DINAMO 3 : OK SAMOBOR
3:2 (26:28, 25:22, 25:21, 28:30, 15:12)
Vrijeme početka: nedjelja, 09. prosinca 2018. u 15;00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
51. OK OLIMPIK 4 : OK KARLOVAC 2
3:1 (25:22, 25:15, 13:25, 25:6)
Vrijeme početka: četvrtak, 31. siječnja 2019. u 21,15 sati
Dvorana: OŠ Grofa Janka Draškovića
Suci:
Napomena:
52. O : OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
53. OK MULTIBIBUS : OK FENIKS
0:3 (21:25, 12:25, 18:25)
Vrijeme početka: srijeda, 05. prosinca 2018. u 20,30 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena:
54. HAOK DUBRAVA 2 : OK NEBO 2
3:0 (25:20, 25:18, 25:15)
Vrijeme početka: subota, 08. prosinca 2018. u 12,15 sati
Dvorana: OŠ A. Augustinčića
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
X. kolo (15./16.12. 2018.)
55. OK DON BOSCO 2 : OK NEBO 2
3:0 (25:14, 25:12, 25:11)
Vrijeme početka: subota, 19. siječnja 2019. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Bartola Kašića
Suci:
Napomena:
56. OK FENIKS : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:15, 25:15, 25:20)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 17. prosinca 2018. u 21,15 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena:
57. OK MEDVEŠČAK 2 : OK MULTIBIBUS
3:2 (25:20, 25:18, 23:25, 23:25, 15:10)
Vrijeme početka: subota, 15. prosinca 2018. u 17,45 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
58. OK KARLOVAC 2 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
59. OK SAMOBOR : OK OLIMPIK 4
0:3 (19:25, 22:25, 21:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 17. prosinca 2018. u 21,00 sati
Dvorana: SD Samobor
Suci:
Napomena:
60. OK DINAMO 4 : OK DINAMO 3
0:3 (14:25, 9:25, 19:25)
Vrijeme početka: petak, 21. prosinca 2018. u 20,45 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
XI. kolo (26./27.01. 2019.)
61. OK DINAMO 3 : OK DON BOSCO 2
1:3 (25:19, 21:25, 25:27, 11:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 27. siječnja 2019. u 13,00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
62. OK OLIMPIK 4 : OK DINAMO 4
3:0 (25:21, 25:22, 25:14)
Vrijeme početka: utorak, 29. siječnja 2019. u 21,15 sati
Dvorana: OŠ grofa Janka Drašković
Suci:
Napomena:
63. O : OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
64. OK MULTIBIBUS : OK KARLOVAC 2
0:3 (10:15, 17:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota, 26. siječnja 2019. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno - biolškog fakulteta
Suci:
Napomena:
65. HAOK DUBRAVA 2 : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (16:25, 17:25, 14:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 27. siječnja 2019. u 11,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanović
Suci:
Napomena:
66. OK NEBO 2 : OK FENIKS
0:3 (14:25, 12:25, 23:25)
Vrijeme početka: petak, 22. ožujka 2019. u 21,15 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena: dogovorom klubova igra se u Zagrebu
XII. kolo (02./03.02. 2019.)
67. OK DON BOSCO 2 : OK FENIKS
3:0 (25:18, 25:22, 25:18)
Vrijeme početka: subota, 02. veljače 2018. u 10,30 sati
Dvorana: IX. Gimnazije
Suci:
Napomena:
68. OK NEBO 2 : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (20:25, 23:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota, 02. veljače 2018. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Antun Augustinčić
Suci:
Napomena:
69. HAOK DUBRAVA 2 : OK KARLOVAC 2
0:3 (16:25, 17:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 03. veljače 2018. u 11,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića
Suci:
Napomena:
70. OK MULTIBIBUS : OK SAMOBOR
0:3 (14:25, 14:25, 19:25)
Vrijeme početka: subota, 11. svibnja 2019. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta
Suci:
Napomena:
71. O : OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
72. OK OLIMPIK 4 : OK DINAMO 3
1:3 (13:25, 27:25, 12:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota, 02. veljače 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (09./10.02. 2019.)
73. OK OLIMPIK 4 : OK DON BOSCO 2
0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
Vrijeme početka: subota, 09. veljače 2019. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
74. OK DINAMO 3 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
75. OK DINAMO 4 : OK MULTIBIBUS
3:2 (25:10, 16:25, 24:26, 25:19, 15:6)
Vrijeme početka: subota, 09. veljače 2019. u 15,45 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
76. OK SAMOBOR : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:13, 25:19, 25:10)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 11. veljče 2019. u 21,00 sati
Dvorana: Sportska dvorana Samobor
Suci:
Napomena:
77. OK KARLOVAC 2 : OK NEBO 2
3:0 (25:14, 25:16, 29:27)
Vrijeme početka: nedjelja, 10. veljače 2019. u 19,15 sati
Dvorana: OŠ Dubavac
Suci:
Napomena:
78. OK MEDVEŠČAK 2 : OK FENIKS
1:3 (24:26, 25:20, 3:25, 21:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 07. veljače 2019. u 20,45 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (16./17. 02. 2019.)
79. OK DON BOSCO 2 : OK MEDVEŠČAK 2
3:0 (25:21, 25:9, 25:21)
Vrijeme početka: petak, 15. veljače 2019. u 20,45 sati
Dvorana: IX. Gimnazije
Suci:
Napomena:
80. OK FENIKS : OK KARLOVAC 2
3:0 (25:9, 25:19, 25:18)
Vrijeme početka: subota, 16. veljače 2019. u 14,45 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena:
81. OK NEBO 2 : OK SAMOBOR
0:3 (16:25, 9:25, 16:25)
Vrijeme početka: subota, 16. veljače 2019. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Antun Augustinčić
Suci:
Napomena:
82. HAOK DUBRAVA 2 : OK DINAMO 4
3:1 (25:17, 25:16, 22:25, 26:24)
Vrijeme početka: subota, 16. veljače 2019. u 20,00 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović
Suci:
Napomena:
83. OK MULTIBIBUS : OK DINAMO 3
0:3 (6:25, 10:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota, 16. veljače 2019. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološkog fakulteta
Suci:
Napomena:
84. O : OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XV. kolo (23./24.02. 2019.)
85. O : OK DON BOSCO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
86. OK OLIMPIK 4 : OK MULTIBIBUS
3:1 (25:16, 17:25, 25:14, 25:15)
Vrijeme početka: subota, 23. veljače 2019. u 13,30 sati
Dvorana: OŠ grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
87. OK DINAMO 3 : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:17, 25:20, 25:12)
Vrijeme početka: subota, 23. veljače 2019. u 13,00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
88. OK DINAMO 4 : OK NEBO 2
3:0 (25:16, 25:12, 25:12)
Vrijeme početka: subota, 23. veljače 2019. u 13,00 sati
Dvorana: OŠ Peščenica
Suci:
Napomena:
89. OK SAMOBOR : OK FENIKS
1.3 (20:25, 23:25, 25:18, 18:25)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 25. veljače 2019. u 21,00 sat
Dvorana: SD Samobor
Suci:
Napomena:
90. OK KARLOVAC 2 : OK MEVEŠČAK 2
3:2 (23:25, 25:15, 22:25, 25:22, 15:9)
Vrijeme početka: nedjelja, 24. veljače 2019. u 18,30 sati
Dvorana: ŠSD Mladost
Suci:
Napomena:
XVI. kolo (02./03.03. 2019.)
91. OK DON BOSCO 2 : OK KARLOVAC 2
3:1 (25:18, 25:20, 21:25, 25:15)
Vrijeme početka: utorak, 16. travanj 2019. u 20,30 sati
Dvorana: IX. Gimnazije
Suci:
Napomena:
92. OK MEDVEŠČAK 2 : OK SAMOBOR
1:3 (18:25, 20:25, 25:16, 22:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 07. ožujka 2019. u 21,00 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
93. OK FENIKS : OK DINAMO 4
3:0 (25:14, 25:23, 25:15)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 04. ožujka 2019. u 21,15 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena:
94. OK NEBO 2 : OK DINAMO 3
0:3 (13:25, 18:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota, 02. ožujka 2019. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Augustinčić
Suci:
Napomena:
95. HAOK DUBRAVA 2 : OK OLIMPIK 4
2:3 (25:16, 19:25, 15:25, 27:25, 12:15)
Vrijeme početka: subota, 02. ožujka 2019. u 14,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanović
Suci:
Napomena:
96. OK MULTIBIBUS : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVII. kolo (09./10.03. 2019.)
97. OK MULTIBIBUS : OK DON BOSCO 2
0:3 (11:25, 19:25, 18:25)
Vrijeme početka: srijeda, 13. ožujak 2019. u 20,30 sati
Dvorana: PBF-a
Suci:
Napomena:
98. O : HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
99. OK OLIMPIK 4 : OK NEBO 2
3:0 (25:19, 25:11, 25:19)
Vrijeme početka: subota, 09. ožujka 2019. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
100. OK DINAMO 3 : OK FENIKS
3:2 (26:24, 25:21, 23:25, 21:25, 15:6)
Vrijeme početka: subota, 09. ožujka 2019. u 15,30 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
101. OK DINAMO 4 : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (22:25, 19:25, 25:27)
Vrijeme početka: subota, 09. ožujka 2019. u 15,30 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
102. OK SAMOBOR : OK KARLOVAC 2
2:3 (25:14, 25:14, 17:25, 22:25, 14:16)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 13. svibnja 2019. u 20,15 sati
Dvorana: SD Samobor
Suci:
Napomena:
XVIII. kolo (16./17.03. 2019.)
103. OK DON BOSCO 2 : OK SAMOBOR
3:0 (25:15, 25:12, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 16. ožujka 2019. u 11,00 sati
Dvorana: IX Gimnazije
Suci:
Napomena:
104. OK KARLOVAC 2 : OK DINAMO 4
1:3 (12:25, 22:25, 27:25, 14:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 17. ožujka 2019. u 12,15 sati
Dvorana: ŠSD Mladost
Suci:
Napomena:
105. OK MEDVEŠČAK 2 : OK DINAMO 3
0:3 (21:25, 12:25, 22:25)
Vrijeme početka: subota, 16. ožujka 2019. u 18,00 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
106. OK FENIKS : OK OLIMPIK 4
3:2 (20:25, 20:25, 25:23, 25:12, 15:11)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 18. ožujka 2019. u 20,30 sati
Dvorana: OŠ Julija Klovića
Suci:
Napomena:
107. OK NEBO 2 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
108. HAOK DUBRAVA 2 : OK MULTIBIBUS
3:0 (25:8, 25:15, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 16. ožujka 2019. u 11,30 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića
Suci:
Napomena:
XIX. kolo (23./24. 03. 2019.)
109. HAOK DUBRAVA 2 : OK DON BOSCO 2
1:3 (12:25, 6:25, 27:25, 15:25)
Vrijeme početka: subota, 23. ožujka 2019. u 11,00 sati
Dvorana: IX Gimnazije
Suci:
Napomena:
110. OK MULTIBIBIUS : OK NEBO 2
0:3 (19:25, 16:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota, 23. ožujka 2019. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno biološkog fakulteta
Suci:
Napomena:
111. O : OK FENIKS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
112. OK OLIMPIK 4 : OK MEDVEŠČAK 2
3:1 (25:16, 18:25, 25:19, 25:17)
Vrijeme početka: subota, 23. ožujka 2019. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
113. OK DINAMO 3 : OK KARLOVAC 2
3:0 (25:10, 25:18, 27:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 24. ožujka 2019. u 15,45 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
114. OK DINAMO 4 : OK SAMOBOR
3:2 (15:25, 25:20, 24:26, 25:13, 15:12)
Vrijeme početka: nedjelja, 24. ožujka 2019. u 15,45 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
XX. kolo (30./31.03. 2019.)
115. OK DON BOSCO 2 : OK DINAMO 4
3:0 (25:18, 25:15, 25:19)
Vrijeme početka: subota, 30. ožujka 2019. u 10,30 sati
Dvorana: IX Gimnazije
Suci:
Napomena:
116. OK SAMOBOR : OK DINAMO 3
1:3 (25:20, 11:25, 14:25, 24:26)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 01. travnja 2019. u 21,00 sati
Dvorana: SD Samobor
Suci:
Napomena:
117. OK KARLOVAC 2 : OK OLIMPIK 4
2:3 (14:25, 20:25, 25:13, 25:21, 4:15)
Vrijeme početka: subota, 30. ožujka 2019. u 20,00 sati
Dvorana: ŠSD Mladost
Suci:
Napomena:
118. OK MEDVEŠČAK 2 : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
119. OK FENIKS : OK MULTIBIBUS
3:0 (25:10, 25:13, 25:14)
Vrijeme početka: subota, 30. ožujka 2019. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološkog fakulteta
Suci:
Napomena:
120. OK NEBO 2 : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:22, 25:20, 25:16)
Vrijeme početka: nedjelja, 31. ožujka 2019. u 11,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića
Suci:
Napomena:
XXI. kolo (06./07.04. 2019.)
121. OK NEBO 2 : OK DON BOSCO 2
1:3 (26;28, 25:22, 12:25, 18:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 04. travnja 2019. u 21,00 sat
Dvorana: OŠ Pušća
Suci:
Napomena:
122. HAOK DUBRAVA 2 : OK FENIKS
0:3 (20:25, 16:25, 16:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 04. travnja 2019. u 21,15 sat
Dvorana: OŠ A. B. Šimić
Suci:
Napomena:
123. OK MULTIBIBUS : OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (14:25, 13:25, 10:25)
Vrijeme početka: subota, 06. travnja 2109. u 16,35 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološkog fakulteta
Suci:
Napomena:
124. O : OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
125. OK OLIMPIK 4 : OK SAMOBOR
2:3 (20:25, 19:25, 25:10, 25:20, 6:15)
Vrijeme početka: subota, 06. travnja 2109. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ grof Janko Drašković
Suci:
Napomena:
126. OK DINAMO 3 : OK DINAMO 4
3:1 (25:15, 25:18, 22:25, 25:12)
Vrijeme početka: petak, 05. travnja 2019. u 20,00 sati
Dvorana: SD Peščenica
Suci:
Napomena:
XXII. kolo (13./14.04. 2019.)
127. OK DON BOSCO 2 : OK DINAMO 3
0:3 (19:25, 22:25, 16:25)
Vrijeme početka: srijeda, 17. travnja 2019. u 20,30 sati
Dvorana: IX. Gimnazije
Suci:
Napomena:
128. OK DINAMO 4 : OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno
129. OK SAMOBOR : O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
130. OK KARLOVAC 2 : OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: termin nije određen
131. OK MEDVEŠČAK 2 : HAOK DUBRAVA 2
3:0 (27:25, 25:13, 27:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 11. travnja 2019. u 20,45 sati
Dvorana: Međubiskupijskog sjemeništa
Suci:
Napomena:
132. OK FENIKS : OK NEBO 2
3:0 (25:7, 26:24, 25:19)
Vrijeme početka: subota, 13. travnja 2019. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Augustinčića
Suci:
Napomena: