Skupina ZAPAD

Skupina ZAPAD

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. - XIX. - XX. - XXI. - XXII.


I. kolo (10./11. 10. 2020.)
01. HAOK MLADOST 5 - OK OLIMPIK 4
0:3 (15:25, 17:25, 12:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 11. 10. 2020. u 14:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
02. OK NEBO 2 - HAOK MLADOST 4
0:3 (13:25, 12:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota, 10. 10. 2020. u 13:00 sati
Dvorana: ŠRC Zaprešić, Ul. V. Nazora 2a, Zaprešić
Suci:
Napomena:
03. OK DINAMO 3 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:8, 25:11, 25:5)
Vrijeme početka: subota, 10. 10. 2020. u 12:45 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
04. OK DINAMO 4 - OK MEDVEŠČAK 2
1:3 (21:25, 25:13, 12:25, 19:25)
Vrijeme početka: subota, 10. 10. 2020. u 12:45 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
05. OK KARLOVAC 2 - HAOK DUBRAVA 2
1:3 (21:25, 26:24, 24:26, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 11. 10. 2020. u 16:00 sati
Dvorana: ŠSD MLADOST, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
06. OK SAMOBOR - OK MULTIBIBUS
1:3 (25:16, 12:25, 19:25, 24:26)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 12. 10. 2020. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:

II. kolo (17./18. 10. 2020.)
07. HAOK MLADOST 5 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka: subota, 17. 10. 2020. u 13:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
08. OK SAMOBOR - HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:15, 25:13, 25:22)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 19. 10. 2020. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
09. OK KARLOVAC 2 - OK MDVEŠČAK 2
0:3 (14:25, 16:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedejelja, 22. 11. 2020. u 18:45 sati
Dvorana: ŠSD Mladost, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
10. OK DINAMO 4 - OK DON BOSO 3
3:0 (25:11, 25:12, 25:12)
Vrijeme početka: petak, 27. 11. 2020. u 21:30 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena: zamjena domaćinstva
11. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO 3
3:2 (19:25, 25:12, 25:11, 14:25, 15:8)
Vrijeme početka: subota, 17. 10. 2020. u 13:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
12. OK OLIMPIK 4 - OK NEBO 2
3:0 (25:13, 25:19, 25:14)
Vrijeme početka: subota, 17. 10. 2020. u 20:00 sati
Dvorana: ŠD Sutinska vrela, Podsusedski trg 14b, Zagreb
Suci:
Napomena:

III. kolo (24./25. 10. 2020.)
13. OK NEBO 2 - HAOK MLADOST 5
2:3 (23:25, 12:25, 25:20, 27:25, 9:15)
Vrijeme početka: nedjelja, 25. 10. 2020. u 18:00 sati
Dvorana: ŠRC Zaprešić, Vladimira Novaka 23, Zaprešić
Suci:
Napomena:
14. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4
3:0 (25:15, 25:19, 25:9)
Vrijeme početka: petak, 20. 11. 2020. u 21:30 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
. Suci:
Napomena:
15. OK DINAMO 4 - HAOK MLADOST 4
0:3 (19:25, 20:25, 14:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 25. 10. 2020. u 17:00 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
16. OK KARLOVAC 2 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:7, 25:8, 25:17)
Vrijeme početka: nedjelja, 25. 10. 2020. u 20:00 sati
Dvorana: ŠSD MLADOST, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
17. OK SAMOBOR - OK MEDVEŠČAK 2
2:3 (25:20, 15:25, 16:25, 25:21, 13:15)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 26. 10. 2020. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
18. OK MULTIBIBUS - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka: subota, 24. 10. 2020. u 16:35 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO

IV. kolo (31. 10. / 01. 11. 2020.)
19. HAOK MLADOST 5 - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka: utorak, 27. 10. 2020. u 19:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
20. OK MEDVEŠČAK 2 - OK MULTIBIBUS
3:1 (25:21, 21:25, 25:22, 25:23)
Vrijeme početka: subota, 31. 10. 2020. u 14:00 sati
Dvorana: OŠ Bukovac, Trnac 42, Zagreb
Suci:
Napomena:
21. OK DON BOSCO 3 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
22. HAOK MLADOST 4 - OK KARLOVAC 2
3:0 (25:9, 25:14, 25:18)
Vrijeme početka: subota, 31. 10. 2020. u 13:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
23. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 4
3:0 (25:20; 25:18; 26:24)
Vrijeme početka: subota, 31. 10. 2020. u 18:15 sati
Dvorana: ŠD Sutinska vrela, Podsusedski trg 14b, Zagreb
Suci:
Napomena:
24. OK NEBO 2 - OK DINAMO 3
1:3 (19:25, 10:25, 25:22, 13:25)
Vrijeme početka: subota, 31. 10. 2020. u 09:30 sati
Dvorana: ŠRC Zaprešić, Vladimira Novaka 23, Zaprešić
Suci:
Napomena:

V. kolo (07./08. 11. 2020.)
25. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 5
3:0 (25:17, 25:5, 25:18)
Vrijeme početka: subota, 07. 11. 2020. u 17:30 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
26. OK DINAMO 4 - OK NEBO 2
3:0 (25:15, 25:13, 25:21)
Vrijeme početka: subota, 07. 11. 2020. u 17:30 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:
27. OK KARLOVAC 2 - OK OLIMPIK 4
1:3 (25:17, 23:25, 22:25, 19:25)
Vrijeme početka: nedjelja, 08. 11. 2020. u 16:30 sati
Dvorana: ŠSD MLADOST, Rakovac 1, Karlovac
Suci:
Napomena:
28. OK SAMOBOR - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
29. OK MULTIBIBUS - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:4, 25:7, 25:11)
Vrijeme početka: subota, 07. 11. 2020. u 16:35 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena:
30. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25:18, 25:19, 25:23)
Vrijeme početka: subota, 07. 11. 2020. u 16:30 sati
Dvorana: OŠ Bukovac, Trnac 42, Zagreb
Suci:
Napomena:

VI. kolo (14./15. 11. 2020.)
31. HAOK MLADOST 5 - OK MEDVEŠČAK 2
0:3 (19:25, 17:25, 5:25)
Vrijeme početka: utorak, 17. 11. 2020. u 19:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
32. OK DON BOSCO 3 - HAOK DUBRAVA 2
0:3 (15:25, 9:25, 11:25)
Vrijeme početka: subota, 14. 11. 2020. u 14:30 sati
Dvorana: OŠ Bartola Kašića, Vrisnička 4, Zagreb
Suci:
Napomena:
33. HAOK MLADOST 4 - OK MULTIBIBUS
3:2 (24:26, 25:20, 15:25, 25:16, 17:15)
Vrijeme početka: subota, 14. 11. 2020. u 13:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
34. OK OLIMPIK 4 - OK SAMOBOR
3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 25:8)
Vrijeme početka: nedjelja, 15. 11. 2020. u 10:00 sati
Dvorana: SD Trnsko, Trnsko 25a, Zagreb
Suci:
Napomena:
35. OK NEBO 2 - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka: nedjelja, 15. 11. 2020. u 13:00 sati
Dvorana: ŠRC Zaprešić, Vladimira Novaka 23, Zaprešić
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
36. OK DINAMO 3 - OK DINAMO 4
3:2 (18:25, 25:19, 25:8, 20:25, 15:6)
Vrijeme početka: petak, 13. 11. 2020. u 21:30 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena:

VII. kolo (21./22. 11. 2020.)
37. HAOK MLADOST 5 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka: srijeda, 25. 11. 2020. u 21:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: zamjene domaćinstva
38. OK KARLOVAC 2 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
39. OK SAMOBOR - OK NEBO 2
3:0 (25:23, 26:24, 25:14)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 23. 11. 2020. u 20:30 sati
Dvorana: SD Samobor, A. Hebranga 26a, Samobor
Suci:
Napomena:
40. OK MULTIBIBUS - OK OLIMPIK 4
3:0 (25:23, 25:9, 25:14)
Vrijeme početka: subota, 21. 11. 2020. u 16:35 sati
Dvorana: Prehrambeno-biotehnološkog fakulteta, Kačićeva 23, Zagreb
Suci:
Napomena:
41. HAOK MLADOST 4 - HAOK DUBRAVA 2
3:0 (25;20, 25:13, 25:12)
Vrijeme početka: utorak, 24. 11. 2020. u 20:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena:
42. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DON BOSCO 3
3:0 (25:8, 25;9, 25:9)
Vrijeme početka: subota, 21. 11. 2020. u 16:30 sati
Dvorana: OŠ Bukovac, Trnac 42, Zagreb
Suci:
Napomena:

VIII. kolo (28./29. 11. 2020.)
43. HAOK MLADOST 5 - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka: četvrtak, 03. 12. 2020. u 19:30 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
44. HAOK MLADOST 4 - OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka: utorak, 01. 12. 2020. u 20:00 sati
Dvorana: Dom odbojke, Jarunska 5, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
45. OK OLIMPIK 4 - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka: nedjelja, 29. 11. 2020. u 10:00 sati
Dvorana: SD Trnsko, Trnsko 25a, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
46. OK NEBO 2 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
47. OK DINAMO 3 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka: subota, 28. 11. 2020. u 11:45 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO
48. OK DINAMO 4 - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka: subota, 28. 11. 2020. u 11:45 sati
Dvorana: SD Pešćenica, Ul. grada Gospića 1, Zagreb
Suci:
Napomena: ODGOĐENO

IX. kolo (05./06. 12. 2020.)
49. OK KARLOVAC 2 - HAOK MLADOST 5
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. OK SAMOBOR - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
51. OK MULTIBIBUS - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
52. HAOK DUBRAVA 2 - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
53. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
54. OK DON BOSCO 3 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

X. kolo (12./13. 12. 2020.)
55. HAOK MLADOST 5 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
56. OK OLIMPIK 4 - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
57. OK NEBO 2 - OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
58. OK DINAMO 3 - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
59. OK DINAMO 4 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
60. OK KARLOVAC 2 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XI. kolo (19./20. 12. 2020.)
61. OK SAMOBOR - HAOK MLADOST 5
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
62. OK MULTIBIBUS - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
63. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
64. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
65. OK DON BOSCO 3 - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
66. HAOK MLADOST 4 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XII. kolo (30./31. 01. 2021.)
67. HAOK MLADOST 5 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
68. HAOK MLADOST 4 - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
69. OK DON BOSCO 3 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
70. OK MEDVEŠČAK 2 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
71. HAOK DUBRAVA 2 - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
72. OK MULTIBIBUS - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIII. kolo (06./07. 02. 2021.)
73. OK MULTIBIBUS - HAOK MLADOST 5
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
74. OK SAMOBOR - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
75. OK KARLOVAC 2 - OK MDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
76. OK DINAMO 4 - OK DON BOSO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
77. OK DINAMO 3 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
78. OK NEBO 2 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIV. kolo (13./14. 02. 2021.)
79. HAOK MLADOST 5 - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
80. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
81. HAOK MLADOST 4 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
82. OK DON BOSCO 3 - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
83. OK MEDVEŠČAK 2 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
84. HAOK DUBRAVA 2 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XV. kolo (20./21. 02. 2021.)
85. HAOK DUBRAVA 2 - HAOK MLADOST 5
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
86. OK MULTIBIBUS - OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
87. OK SAMOBOR - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
88. OK KARLOVAC 2 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
89. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
90. OK DINAMO 3 - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XVI. kolo (27./28. 02. 2021.)
91. HAOK MLADOST 5 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
92. OK NEBO 2 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
93. OK OLIMPIK 4 - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
94. HAOK MLADOST 4 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
95. OK DON BOSCO 3 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
96. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XVII. kolo (06./07. 03. 2021.)
97. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 5
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
98. HAOK DUBRAVA 2 - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
99. OK MULTIBIBUS - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
100. OK SAMOBOR - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
101. OK KARLOVAC 2 - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
102. OK DINAMO 4 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XVIII. kolo (13./14. 03. 2021.)
103. HAOK MLADOST 5 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
104. OK DINAMO 3 - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
105. OK NEBO 2 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
106. OK OLIMPIK 4 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
107. HAOK MLADOST 4 - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
108. OK DON BOSCO 3 - OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIX. kolo (20./21. 03. 2021.)
109. OK DON BOSCO 3 - HAOK MLADOST 5
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
110. OK MEDVEŠČAK 2 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
111. HAOK DUBRAVA 2 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
112. OK MULTIBIBUS - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
113. OK SAMOBOR - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
114. OK KARLOVAC 2 - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XX. kolo (27./28. 03. 2021.)
115. HAOK MLADOST 5 - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
116. OK DINAMO 4 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
117. OK DINAMO 3 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
118. OK NEBO 2 - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
119. OK OLIMPIK 4 - OK MEDVEŠČAK 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
120. HAOK MLADOST 4 - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XXI. kolo (10./11. 04. 2021.)
121. HAOK MLADOST 4 - HAOK MLADOST 5
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
122. OK DON BOSCO 3 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
123. OK MEDVEŠČAK 2 - OK NEBO 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
124. HAOK DUBRAVA 2 - OK DINAMO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
125. OK MULTIBIBUS - OK DINAMO 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
126. OK SAMOBOR - OK KARLOVAC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XXII. kolo (17./18. 04. 2021.)
127. HAOK MLADOST 5 - OK SAMOBOR
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
128. OK KARLOVAC 2 - OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
129. OK DINAMO 4 - HAOK DUBRAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
130. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
131. OK NEBO 2 - OK DON BOSCO 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
132. OK OLIMPIK 4 - HAOK MLADOST 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: