OR Centar sezona 2014./2015.

Skupina ZAPAD

BROJ KOLA

I. dio prvenstva: - I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. -

II. dio prvenstva: - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. -

I. kolo (18./19.10.2014.)
1. OK FENIKS – O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
2. HAOK MLADOST III – OK MULTIBIBUS:
3:1 (25:23, 25:17, 25:27, 25:20)
Vrijeme početka: utorak 21. listopada 2014. u 21,00 sat
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
3. OK SMS JARUN – HAOK DUBRAVA:
3:0 (25:17, 25:21, 25:12)
Vrijeme početka: subota 18. listopada 2014. u 12,00 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
4. 0 – OK FORTIS VOLTA II:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
5. OK OLIMPIK II – OK ORAO:
3:2 (25:18, 22:25, 23:25, 25:5, 15:13)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
II. kolo (25./26.10. 2014.)
6. O – OK ORAO
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
7. OK FORTIS VOLTA 2 – OK OLIMPIK II:
3:1 (25:6, 25:9, 18:25, 25:16)
Vrijeme početka: subota 25. listopada 2014. u 16,45 sati
Dvorana: ŠSD Trnsko
Suci:
Napomena:
8. HAOK DUBRAVA – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
9. OK MULTIBIBUS – OK SMS JARUN:
0:3 (14:25, 11:25, 19:25)
Vrijeme početka: srijeda 29. listopada 2014. u 20,40 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološki fakultet
Suci:
Napomena:
10. OK FENIKS – OK HAOK MLADOST III:
3:0 (25:14, 25:19, 25:19)
Vrijeme početka: utorak 28. listopada 2014 u 21,00 sat
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
III. kolo (08./09.11. 2014.)
11. HAOK MLADOST III – O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
12. OK SMS JARUN – OK FENIKS:
1:3 (25:22, 15:25, 21:25, 24:26)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 10. studeni 2014. u 20,45 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
13. 0 – OK MULTIBIBUS:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
14. OK OLIMPIK II – HAOK DUBRAVA:
2:3 (13:25, 25:22, 26:24, 21:25, 15:17)
Vrijeme početka: subota, 08.studeni 2014. u 13,45 sati
Dvorana: OŠ Grof Janko Drašković, Vrapčanska 7, Zagreb
Suci:
Napomena:
15. OK ORAO – OK FORTIS VOLTA II:
0:3 (12:25, 18:25, 23:25)
Vrijeme početka: subota, 08.studeni 2014. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Markuševec
Suci:
Napomena:
IV. kolo (15./16.11. 2014.)
16. O – OK FORTIS VOLTA II
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
17. HAOK DUBRAVA – OK ORAO:
3:0 (25:18, 25:14, 25:19)
Vrijeme početka: subota, 15.studeni 2014 u 14,00 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović
Suci:
Napomena:
18. OK MULTIBIBUS – OK OLIMPIK II:
3:0 (25:15, 25:13, 25:12)
Vrijeme početka: subota, 15.studeni 2014 u 16,30 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološki fakultet
Suci:
Napomena:
19. OK FENIKS – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
20. HAOK MLADOST III – OK SMS JARUN:
Vrijeme početka: srijeda, 12. stiudeni 2014 u 20,45 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
V. kolo (29./30.11. 2014.)
21. OK SMS JARUN – O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
22. 0 – HAOK MLADOST III:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
23. OK OLIMPIK II – OK FENIKS:
0:3 (16:25, 20:25, 17:25)
Vrijeme početka: četvetak, 27. studeni 2014. u 21,30 sati
Dvorana: OŠ grofa Janka Draškovića
Suci:
Napomena:
24. OK ORAO – OK MULTIBIBUS:
3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
Vrijeme početka: subota, 29. studeni 2014. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Markuševec
Suci:
Napomena:
25. OK FORTIS VOLTA II – HAOK DUBRAVA:
3:0 (26:24, 25:22, 25:11)
Vrijeme početka: utorak, 02.prosinca 2014. u 20,15 sati
Dvorana: ŠSD Trnsko
Suci:
Napomena:
VI. kolo (13./44.12. 2014.)
26. O – HAOK DUBRAVA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
27. OK MULTIBIBUS – OK FORTIS VOLTA II:
0:3 (14:25, 21:25, 11:25)
Vrijeme početka: subota, 13.prosinca 2014.u 16,30 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološki fakultet
Suci:
Napomena:
28. OK FENIKS – OK ORAO:
3:0 (25:14, 25:14, 25:7)
Vrijeme početka: srijeda, 17. prosinca 2014. u 21,30 sati
Dvorana: OŠ Antun Branko Šimić
Suci:
Napomena:
29. HAOK MLADOST III – OK OLIMPIK II:
2:3 (25:23, 20:25, 25:20, 21:25, 12:15)
Vrijeme početka: srijeda, 10. prosinca 2014. u 20,45 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
30. OK SMS JARUN – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VII. kolo (20./21.12. 2014.)
31. 0 – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
32. OK OLIMPIK II – OK SMS JARUN:
1:3 (21:25, 14:25, 25:14, 22:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
33. OK ORAO – HAOK MLADOST III:
3:0 ( 25:14, 25:20, 25:21)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
34. OK FORTIS VOLTA II – OK FENIKS:
0:3 (7:25, 18:25, 14:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
35. HAOK DUBRAVA – OK MULTIBIBUS:
3:0 (25:2, 25:10, 25:20)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (17./18.01. 2015.)
36. O – OK MULTIBIBUS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
37. OK FENIKS – HAOK DUBRAVA:
3:1 (21:25, 25:23, 25:17, 25:23)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
38. HAOK MLADOST III – OK FORTIS VOLTA II:
1:3 (4:25, 26:24, 10:25, 19:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
39. OK SMS JARUN – OK ORAO:
3:O (25:16, 25:12, 25:16)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
40. 0 – OK OLIMPIK II:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
IX. kolo (24./25.01. 2015.)
41. OK OLIMPIK II – O:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
42. OK ORAO – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
43. OK FORTIS VOLTA II – OK SMS JARUN:
0:3 (21:25, 13:25, 24:26)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 26. siječnja 2015. u 20,30 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
44. HAOK DUBRAVA – HAOK MLADOST III:
3:0 (25:19, 25:10, 25:21)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
45. OK MULTIBIBUS – OK FENIKS:
2:3 (25:23, 25:20, 13:25, 21:25, 3:15)
Vrijeme početka: srijeda, 28.01.2015. u 20:40 sati
Dvorana: PBF-a
Suci:
Napomena:
X. kolo (31.01./01.02. 2015.)
46. O – OK FENIKS
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
47. OK MULTIBIBUS – HAOK MLADOST III:
3:2 (25:22, 22:25, 20:25, 25:20, 15:10)
Vrijeme početka: subota, 31. sječnja 2015 u 16,40 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološki fakultet
Suci:
Napomena:
48. HAOK DUBRAVA – OK SMS JARUN:
0:3 (16:25, 16:25, 24:26)
Vrijeme početka: srijeda, 03. veljače 2015 u 21,30 sati
Dvorana: OŠ Antun Mihanović
Suci:
Napomena:
49. OK FORTIS VOLTA II – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. OK ORAO – OK OLIMPIK II:
0:3 (11:25, 10:25, 16:25)
Vrijeme početka: subota, 31.sječnja 2015 u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Markuševec
Suci:
Napomena:
XI. kolo (07./08.02. 2015.)
51. OK ORAO - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
52. OK OLIMPIK 2 – OK FORTIS VOLTA II:
0:3 (16:25, 22:25, 25:27)
Vrijeme početka: subota, 07. veljaće 2015. u 16,30 sati
Dvorana: Š.D. Trnsko
Suci:
Napomena:
53. 0 – HAOK DUBRAVA:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
54. OK SMS JARUN – OK MULTIBIBUS:
3:0 (25:12, 25:19, 25:10)
Vrijeme početka: četvrtak, 05. veljače 2015. u 19,00 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
55. HAOK MLADOST III – OK FENIKS:
0:3 (25:27, 15:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota, 07. veljače 2015. u 13,00 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
XII. kolo (14./15.02. 2015.)
56. O – HAOK MLADOST III
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
57. OK FENIKS – OK SMS JARUN:
1:3 (21:25, 29:27, 22:25, 23:25)
Vrijeme početka: srijeda, 18. veljače 2015. u 21,30 sati
Dvorana: Antun Branko Šimić
Suci:
Napomena:
58. OK MULTIBIBUS – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
59. HAOK DUBRAVA – OK OLIMPIK II:
3:0 (25:6, 25:19, 25:16)
Vrijeme početka: nedjelja, 15. veljače 2015. u 14,00 sati
Dvorana: Antun Mihanović
Suci:
Napomena:
60. OK FORTIS VOLTA II – OK ORAO:
3:0 (25:9, 25:5, 25:20)
Vrijeme početka: subota, 14. veljače 2015. u 11,45 sati
Dvorana: ŠSD Trnsko
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (21./22.02. 2015.)
61. OK FORTIS VOLTA II - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
62. OK ORAO – HAOK DUBRAVA:
0:3 (22:25, 21:25, 10:25)
Vrijeme početka: subota, 21. veljače 2015. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Markuševec
Suci:
Napomena:
63. OK OLIMPIK II – OK MULTIBIBUS:
3:0 (25:8, 25:5, 25:17)
Vrijeme početka: subota, 21. veljače 2015. u 13,45 sati
Dvorana: ŠSD Trnsko
Suci:
Napomena:
64. 0 – OK FENIKS:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
65. OK SMS JARUN – HAOK MLADOST III:
3:0 (25:8, 26:24, 25:15)
Vrijeme početka: utorak, 24. veljače 2015. u 20,30 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (28.02./01.03.2015.)
66. O – OK SMS JARUN
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
67. HAOK MLADOST III – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
68. OK FENIKS – OK OLIMPIK II:
3:0 (25:15, 25:20, 25:17)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
69. OK MULTIBIBUS – OK ORAO:
3:2 (25:18, 25:15, 22:25, 21:25, 15:11)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
70. HAOK DUBRAVA – OK FORTIS VOLTA II:
3:2 (25:23, 19:25, 18:25, 25:22, 15:9)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XV. kolo (07./08.03. 2015.)
71. HAOK DUBRAVA - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
72. OK FORTIS VOLTA II – OK MULTIBIBUS:
3:0 (25:0; 25:0, 25:0)
Vrijeme početka: srijeda, 04. 03. 2015. u 20,45 sati
Dvorana: OŠ BRAĆE RADIĆ, BOTINEC, ŠENOINE BRANKE 22
Suci:
Napomena: utakmica je dobivena bez borbe
73. OK ORAO – OK FENIKS:
1:3 (25:18, 15:25, 17:25, 19:25)
Vrijeme početka: sati
Dvorana:
Suci:
Napomena: termin nije određen
74. OK OLIMPIK II – HAOK MLADOST III:
2:3 (25:13, 8:25, 17:25, 25:19, 13:15)
Vrijeme početka: petak, 06. ožujka 2015. u 20,30 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
75. 0 – OK SMS JARUN:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVI. kolo (14./15.03. 2015.)
76. O – 0
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
77. OK SMS JARUN – OK OLIMPIK II:
3:0 (25:14, 25:20, 25:22)
Vrijeme početka: četvrtak, 12. ožujka 2015 u 19 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
78. HAOK MLADOST III – OK ORAO:
0:3 (20:25, 22:25, 19:25)
Vrijeme početka: 25.04. 2015. u 13,00 sati
Dvorana: OŠ Markuševac, Markuševac
Suci:
Napomena:
79. OK FENIKS – OK FORTIS VOLTA II:
0:3 (22:25, 11:25, 11:25)
Vrijeme početka: četvrtak, 19. ožujka 2015. u 21,30 sati
Dvorana: OŠ Antun Branko Šimić
Suci:
Napomena:
80. OK MULTIBIBUS – HAOK DUBRAVA:
0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
Vrijeme početka: subota, 14. ožujka 2015. u 16,40 sati
Dvorana: Prehrambeno - biološki fakultet
Suci:
Napomena:
XVII. kolo (21./22.03. 2015.)
81. OK MULTIBIBUS - O
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
82. HAOK DUBRAVA – OK FENIKS:
3:1 (25:18, 21:25, 25:21, 29:27)
Vrijeme početka: subota, 21. ožujka 2015. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Antuna Mihanovića
Suci:
Napomena:
83. OK FORTIS VOLTA II – HAOK MLADOST III:
3:0 (25:15, 25:13, 25:9)
Vrijeme početka: ponedjeljak, 23. ožujka 2015. u 20,30 sati
Dvorana: Dom odbojke
Suci:
Napomena:
84. OK ORAO – OK SMS JARUN:
0:3 (15:25, 12:25, 16:25)
Vrijeme početka: 28.03.2015. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Markuševac
Suci:
Napomena:
85. OK OLIMPIK II – 0:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVIII. kolo (18./19.04. 2015.)
81. O – OK OLIMPIK II
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
82. 0 – OK ORAO:
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
83. OK SMS JARUN – OK FORTIS VOLTA II:
3:1 (24:26, 25:11, 25:20, 25:23)
Vrijeme početka: subota, 24. ožujka 2015. u 09,00 sati
Dvorana: ŠSD Trnsko
Suci:
Napomena:
84. HAOK MLADOST III – HAOK DUBRAVA:
0:3 (16:25, 21:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota, 18.travnja 2015. u 10,00 sati
Dvorana:
Suci:
Napomena:
85. OK FENIKS – OK MULTIBIBUS:
3:1 (25:12, 20:25, 25:19, 25:21)
Vrijeme početka: srijeda, 22. ožujka 2015. u 21,30 sati
Dvorana: OŠ Antun Branko Šimić
Suci:
Napomena:

Natjecanja

Ekipe