3. MŽOLC skupina JUG

KOLO BROJ (kliknite na broj radi bržeg pristupa informacijama)

I. dio prvenstva: - I. - II. - III. - IV. - V. -

II. dio prvenstva: - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. -

III. dio prvenstva: - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. -
I. kolo (19./20.10.2013.)
1. OK SUNJA – OK OGULIN:
0 : 3 (17-25,12-25,14-25)
Vrijeme početka: 20.10. - nedjelja 11,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
2. OK QUIRIN SISAK – OK GORICA:
2:3 (25:22,11:25,25:23,16:25,09:15)
Vrijeme početka: 19.10. - subota 11,00 sati
Dvorana: SD Brezovica Sisak
Suci:
Napomena: odgođeno
3. OK PEŠĆENICA – OK DUGO SELO:
3 : 0 (29-27,25-12,25-14)
Vrijeme početka: 20.10. - nedjelja 17,00 sati
Dvorana: OŠ Mladost Lekenik
Suci:
Napomena:
II. kolo (26./27.10.2013.)
4. OK OGULIN – OK DUGO SELO:
3:2 (16:25,19:25,25:22,25:23,15:09)
Vrijeme početka: 26.10.2013. subota 16,00 sati
Dvorana: OŠ I. B. Mažuranić Ogulin
Suci:
Napomena:
5. OK GORICA – OK PEŠĆENICA:
3:0 (25:19,25:23,25:23)
Vrijeme početka: 27.10.2013. nedjelja 16,15 sati
Dvorana: OŠ N. Hribar V. Gorica
Suci:
Napomena:
6. OK SUNJA – OK QUIRIN SISAK:
2:3 (22:25,26:24,21:25,25:20,03:15)
Vrijeme početka: 26.10.2013. subota 13,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
III. kolo (09./10.11.2013.)
7. OK QUIRIN SISAK – OK OGULIN:
0:3 (10:25, 13:25, 17:25)
Vrijeme početka: 10.11.2013. nedjelja 10,00 sati
Dvorana: SD Brezovica Sisak
Suci:
Napomena:
8. OK PEŠĆENICA – OK SUNJA:
3:0 (25:14, 25:11, 25:21)
Vrijeme početka: 10.11.2013. nedjelja 17,00 sati
Dvorana: OŠ Mladost Lekenik
Suci:
Napomena:
9. OK DUGO SELO – OK GORICA:
0:3 (11:25, 11:25, 13:25)
Vrijeme početka: 10.11.2013. nedjelja 17,30 sati
Dvorana: OŠ I. Benković D. Selo
Suci:
Napomena:
IV. kolo (16./17.11.2013.)
10. OK OGULIN – OK GORICA:
1:3 (15:25,09:25,29:27,14:25)
Vrijeme početka: 16.11. 2013. subota 16,00 sati
Dvorana: OŠ I. B. Mažuranić Ogulin
Suci:
Napomena:
11. OK SUNJA – OK DUGO SELO:
3:0 (25:11,25:09,25:16)
Vrijeme početka: 16.11. 2013. subota 11,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
12. OK QUIRIN SISAK – OK PEŠĆENICA:
0:3 (18:25,22:25,20:25)
Vrijeme početka: 16.11. 2013. subota 14,00 sati
Dvorana: SD Brezovica Sisak
Suci:
Napomena:
V. kolo (30.11./01.12.2013.)
13. OK PEŠĆENICA – OK OGULIN:
3:0 (25:23, 25:18, 25:13)
Vrijeme početka: 30.11.2013. subota 17,00 sati
Dvorana: OŠ Mladost Lekenik
Suci:
Napomena:
14. OK DUGO SELO – OK QUIRIN SISAK:
3:1 (14:25, 25:14, 25:08, 26:24)
Vrijeme početka: 01.12.2013. nedjelja 16,30 sati
Dvorana: OŠ I. Benković Dugo Selo
Suci:
Napomena:
15. OK GORICA – OK SUNJA:
3:0 (25:18, 25:22, 25:04)
Vrijeme početka: 30.11.2013. subota 16,15 sati
Dvorana: OŠ N. Hribara V. Gorica
Suci:
Napomena:
VI. kolo (07./08.12.2013.)
16. OK OGULIN – OK SUNJA:
3:1 (25:14, 23:25, 25:19, 25:13)
Vrijeme početka: 08.12.2013. nedjelja 15,00 sati
Dvorana: OŠ I. B. Mažuranić, Ogulin
Suci:
Napomena:
17. OK GORICA – OK QURIN SISAK:
3:0 (25:22, 25:10, 25:11)
Vrijeme početka: 08.12.2013. subota 16,15 sati
Dvorana: OŠ N. Hribara, V. Gorica
Suci:
Napomena:
18. OK DUGO SELO – OK PEŠĆENICA:
1:3 (25:23, 20:25, 24:26, 21:25)
Vrijeme početka: 01. 02. 2014. subota u 14,30 sati
Dvorana: OŠ I. Benković Dugo Selo
Suci:
Napomena:
VII. kolo (14./15.12.2013.)
19. OK DUGO SELO – OK OGULIN:
3:2 (18:25,25:20,25:22,15:25,15:06)
Vrijeme početka: 15.12. 2013. nedjelja 16,30 sati
Dvorana: OŠ I. Benković Dugo Selo
Suci:
Napomena:
20. OK PEŠĆENICA – OK GORICA:
0:3 (21:25,17:25,26:28)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
21. OK QUIRIN SISAK – OK SUNJA:
3:1 (13:25,25:22,25:21,25:21)
Vrijeme početka: 15.12. 2013. nedjelja 15,00 sati
Dvorana: SD Brezovica Sisak
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (25./26.01.2014.)
22. OK OGULIN – OK QUIRIN SISAK:
3:1 (25:27, 25:19, 25:19, 25:19)
Vrijeme početka: 26.01.2014. nedjelja u 15,30 sati
Dvorana: OŠ I.B. Mažuranić
Suci:
Napomena:
23. OK SUNJA – OK PEŠĆENICA:
0:3 (18:25, 26:28, 26:28)
Vrijeme početka: 26.01.2014. nedjelja u 10,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
24. OK GORICA – OK DUGO SELO:
3:0 (25:07, 25:19, 25:19)
Vrijeme početka: 26.01.2014. nedjelja u 16,15 sati
Dvorana: OŠ N. Hribar
Suci:
Napomena:
IX. kolo (01./02.02.2014.)
25. OK GORICA – OK OGULIN:
3:0 (25:18,25:13,25:6)
Vrijeme početka: 08. 03. 2014. subota 16,15 sati
Dvorana: OŠ N. Hribara V. Gorica
Suci:
Napomena: Odgođeno
26. OK DUGO SELO – OK SUNJA:
1:3 (25:16,23:25,21:25,13:25)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: Odgođeno
27. OK PEŠĆENICA – OK QUIRIN SISAK:
3:0 (25:15, 25:11, 25:21)
Vrijeme početka: 02. 02. 2014. nedjelja u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Mladost Lekenik
Suci:
Napomena:
X. kolo (08./09.02.2014.)
28. OK OGULIN – OK PEŠĆENICA:
0:3 (17:25, 17:25, 21:25)
Vrijeme početka: 09. 02. 2014. nedjelja u 14,00 sati
Dvorana: OŠ I. B. Mažuranić Ogulin
Suci:
Napomena:
29. OK QUIRIN SISAK – OK DUGO SELO:
3:2 (18:25, 25:13, 25:15, 19:25, 15:10)
Vrijeme početka: 08. 02. 2014. subota u 15,00 sati
Dvorana: Brezovica Sisak
Suci:
Napomena:
30. OK SUNJA – OK GORICA:
0:3 (23:25, 17:25, 16:25)
Vrijeme početka: 08. 02. 2014. subota u 10,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja
Suci:
Napomena:
XI. kolo (15./16.02.2014.)
31. OK SUNJA – OK OGULIN:
3:0 (25:16, 26:24, 25:21)
Vrijeme početka: 16. 02. 2014. nedjelja u 11,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja Sunja
Suci:
Napomena:
32. OK QUIRIN SISAK – OK GORICA:
2:3 (22:25, 27:25, 17:25, 25:21, 12:15)
Vrijeme početka: 16. 02. 2014. nedjelja u 19,00 sati
Dvorana: Brezovica Sisak
Suci:
Napomena:
33. OK PEŠĆENICA – OK DUGO SELO:
3:0 (25:15, 25:19, 25:18)
Vrijeme početka: 16. 02. 2014. nedjelja u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Mladost Lekenik
Suci:
Napomena:
XII. kolo (22./23.02.2014.)
34. OK OGULIN – OK DUGO SELO:
3:2 (25:17,20:25,17:25,25:18,15:10)
Vrijeme početka: 23.02.2014. nedjelja 15,00 sati
Dvorana: OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
Suci:
Napomena:
35. OK GORICA – OK PEŠĆENICA:
3:2 (25:23,25:16,18:25,22:25,15:12)
Vrijeme početka: 23.02.2014. nedjelja 16,15 sati
Dvorana: OŠ N. Hribar V. Gorica
Suci:
Napomena:
36. OK SUNJA – OK QUIRIN SISAK:
0:3 (21:25,08:25,21:25)
Vrijeme početka: 21.02.2014. petak 17,30 sati
Dvorana: OŠ Sunja Sunja
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (01./02.03.2014.)
37. OK QUIRIN SISAK – OK OGULIN:
0:3 (12:25,15:25,12:25)
Vrijeme početka: 02.03.2014. nedjelja u 18,00 sati
Dvorana: Brezovica, Sisak
Suci:
Napomena:
38. OK PEŠĆENICA – OK SUNJA:
3:0 (25:15,25:16,25:12)
Vrijeme početka: 02.03.2014. nedjelja u 14,00 sati
Dvorana: OŠ Mladost Lekenik
Suci:
Napomena:
39. OK DUGO SELO – OK GORICA:
0:3 (11:25,23:25,11:25)
Vrijeme početka: 02.03.2014. nedjelja u 16,20 sati
Dvorana: OŠ I. Benković Dugo Selo
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (15./16.03.2014.)
40. OK OGULIN – OK GORICA:
2:3 (20:25,25:20,25:17,18:25,16:18)
Vrijeme početka: 16.03.2014. nedjelja u 16,00 sati
Dvorana: OŠ I.B.Mažuranić Ogulin
Suci:
Napomena: odgođeno
41. OK SUNJA – OK DUGO SELO:
0:3 (09:25,13:25,17:25)
Vrijeme početka: 16.03.2014. nedjelja u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Sunja Sunja
Suci:
Napomena:
42. OK QUIRIN SISAK – OK PEŠĆENICA:
2:3 (19:25,12:25,25:19,25:19,11:15)
Vrijeme početka: 15.03.2014. subota u 17,00 sati
Dvorana: Brezovica Sisak
Suci:
Napomena:
XV. kolo (28./29.03.2014.)
43. OK PEŠĆENICA – OK OGULIN:
3:0 (25:07, 25:10, 25:17)
Vrijeme početka: 29.03.2014. subota 13,00 sati
Dvorana: OŠ Mladost Lekenik
Suci:
Napomena:
44. OK DUGO SELO – OK QUIRIN SISAK:
1:3 (25:18, 17:25, 23:25, 23:25)
Vrijeme početka: 30.03.2014. nedjelja 16,20 sati
Dvorana: OŠ I. Benković Dugo Selo
Suci:
Napomena:
45. OK GORICA – OK SUNJA:
3:1 (25:12, 25:06, 23:25, 30:28)
Vrijeme početka: 30.03.2014. nedjelja 16,15 sati
Dvorana: OŠ N. Hribara Velika Gorica
Suci:
Napomena: