Udruga odbojkaških sudaca Sisak

Delegacije 16.-17.3

14-03-2024

OK SISAK - OK OLIMPIK II

Subota,16.03, 16.00

1.Azra Šarčević

2.Lucija Bakonji

Zapisnik: Laura Kristic

OK PETRINJA - OK DINAMO II

Subota,16.03,14.30

El zapisnik: Andrei Jurkovic

OK SISAK II - HAOK MLADOST II

Subota,16.03, 18.00

1.Lucija Bakonji

2.Azra Šarčević

Zapisnik: Laura Kristic

Delegacije 9.-10.03

09-03-2024

SUPERLIGA

OK SISAK - MOK MARSONIA

Subota,09.03. 16.00

Elektronski zapisnik: Nika Šoštarić

Linijski suci: Klara Perkovic

2.liga

OK QUIRIN SISAK - OK CROATIA

Nedjelja, 10.03 ,14.00

1.Mirela Baltic

2.Nika Šoštarić

Zapisnik:Laura Kristic

Prvenstvo SMŽ

Mini odbojka, Sunja

Nedjelja,10.03 9.30

1.Laura Kristic

Delegacije 02.-03.03.2024.

28-02-2024

SUPERLIGA

OK SISAK - OK ZADAR

Subota, 13.00

El zapisnik: Laura Kristic

Linijski suci: Klara Perkovic i Andrei Jurkovic

1.B liga

OK SISAK - HAOK DUBRAVA

Subota,02.03, 16.00

1.Lucija Bakonji

2.Kristina Majstorović

Zapisnik: Andrei Jurkovic

OK PETRINJA - HAOK MLADOST III

Nedjelja, 03.03 17.30

1.Stela Lalić

2.Mirela Baltic

Zapisnik: Anabela Kunert

2.liga

OK SISAK II - OK DARUVAR

Subota, 02.03 19.30

1.Kristina Majstorović

2.Lucija Bakonji

Zapisnik: Klara Perkovic

OK GLINA - OK DARUVAR

Nedjelja, 03.03., 11.00

1.Mirela Baltic

2.Stela Lalić

Zapisnik:

Mala odbojka

Glina, 02.03, subota, 9.30

Teren 1

1.Nika Šoštarić

Teren 2

1.Nika Rimaj

Delegacije 17.-18.02.

15-02-2024

2.liga

OK SISAK II - OK QUIRIN

Subota, 17.02, 16.00

OŠ 22. Lipnja

1. Lucija Bakonji

2. Stela Lalić

Zapisnik: Klara Perkovic

OK GLINA - OK NEBO II

Nedjelja, 18.02 , 11.00

1. Stela Lalić

2. Lucija Bakonji

Zapisnik: Marija Bozinovic

Lekenik mala odbojka

Nedjelja, 18.02.

Teren 1

1. Andrei Jurkovic

Delegacije 10.-11.02.

08-02-2024

OK SISAK - OK CENTROMETAL

Subota, 10.02, 18.00

El: Lucija Bakonji

Linijski: Klara Perkovic i Andrei Jurkovic

1B

OK SISAK - OK PETRINJA

Subota, 10.02,15.00

1. Lucija Bakonji

2. ⁠Stela Lalić

El zapisnik: Andrei Jurkovic

OK IVANIĆ GRAD - OK DON BOSCO II

Subota,10.02, 12.00

1. Kristina Majstorović

2. ⁠Azra Šarčević

OK KRAVARSKO - OK SHEEFT

Nedjelja, 11.2, 11.00

1. Stela Lalić

2. ⁠Lucija Bakonji

3.liga

OK SUNJA - OK VELIKA GORICA 3

Nedjelja, 11.02, 11.00

  1. Nika Šoštarić
  2. Andrei Jurkovic