Skupina SJEVER grupa B

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. - XIX. - XX. - XXI. - XXII.


I. kolo (12./13. 10. 2019.)
1. Ivanec 3 - Toplice 2
3:0 (25:12, 25:8, 25:19)
Vrijeme početka: subota 12. 10. 2019. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:

II. kolo (19./20. 10. 2019.)
2. Totovec 2 : Nedelišće Elting 2
0:3 (5:25, 11:25, 14:25)
Vrijeme početka: subota 19.12. 2019. u 16.15 sati
Dvorana: OŠ Ivanovec
Suci:
Napomena:

III. kolo (26./27. 10. 2019.)
3. Nedelišče Elting 2 : Toplice 2
3:0 (25:23, 25:18, 27:25)
Vrijeme početka: subota 26.10. 2019. u 15,00 sati
Dvorana: NGC Aton u Nedelišću
Suci:
Napomena:
4. Kitro Varaždin 5 : Totovec 2
3:0 (25:9, 25:10, 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja 27.10. 2019. u 11,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:

IV. kolo (02./03. 11. 2019.)
5. Toplice 2 : Kitro Varaždin 5
3:1 (25:19, 10:25, 25:14, 25:8)
Vrijeme početka: subota 02.11. 2019. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Mače
Suci:
Napomena:

V. kolo (09./10. 11. 2019.)
6. Nedelišće Elting 2 : Ivanec 3
2:3 (23:25, 25:22, 11:25, 25:23, 12:15)
Vrijeme početka: subota 09.11. 2019. u 15,00 sati
Dvorana: NGC Aton u Nedelišću
Suci:
Napomena:

VI. kolo (16./17. 11. 2019.)
7. Ivanec 3 : Kitro Varaždin 5
3:0 (25:12, 25:14, 25:10)
Vrijeme početka: subota, 16.11. 2019 u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
VII. kolo (23./24. 11. 2019.)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

VIII. kolo (30. 11./01. 12. 2019.)
8. Nedelišće Elting 2 : Kitro Varaždin 5
3:0 (25:16, 25:12. 25:12)
Vrijeme početka: nedjelja, 01.12. 2019. u 15,00 sati
Dvorana: NGC Aton u Nedelišću
Suci:
Napomena:

IX. kolo (07./08. 12. 2019.)
9. Totovec 2 : Toplice 2
0:3 (18:25, 26:28, 15:25)
Vrijeme početka: subota 07.12. 2019. u 15,30 sati
Dvorana: OŠ Ivanovec
Suci:
Napomena:
X. kolo (14./15. 12. 2019.)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XI. kolo (21./22. 12. 2019.)
10.Totovec 2 : Ivanec 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: odgođeno

XII. kolo (01./02. 02. 2020.)
11. Toplice 2 : Ivanec 3
0:3 (23:25, 17:25, 16:25)
Vrijeme početka: subota 01.02.2020. u 11,00 sati
Dvorana: OŠ Pregrada
Suci:
Napomena:

XIII. kolo (08./09. 02. 2020.)
12. Nedelišće Elting 2 : Totovec 2
3:0 (25:15, 25:16, 25:22)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:

XIV. kolo (15./16. 02. 2020.)
13. Toplice 2 : Nedelišće Elting 2
3:1 (25:23, 26:24, 28:30, 25:18)
Vrijeme početka: nedjelja 16.02.2020. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Klanjec
Suci:
Napomena:
14. Totovec 2 : Kitro Varaždin 5
0:3 (19:25, 20:25, 17:25)
Vrijeme početka: subota 15.02.2020. u 16,30 sati
Dvorana: OŠ Orehovica
Suci:
Napomena:

XV. kolo (22./23. 02. 2020.)
15. Kitro Varaždin 5 : Toplice 2
1:3 (26:24, 21:25, 24:26, 22:25)
Vrijeme početka: nedjelja 23. 02. 2020. u 15,00 sati
Dvorana: OŠ Petrijanec
Suci:
Napomena:

XVI. kolo (29. 01/02. 03. 2020.)
16. Ivanec 3 : Nedelišće Elting 2
3:1 (19:25, 25:23, 25:18, 25:13)
Vrijeme početka: subota 29.02.2020. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:

XVII. kolo (07./08. 03. 2020.)
17. Kitro Varaždin 5 : Ivanec 3
Vrijeme početka: ponedjeljak 16. 03. 2020. u 19,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
XVIII. kolo (14./15. 03. 2020.)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIX. kolo (21./22. 03. 2020.)
18. Kitro Varaždin 5 : Nedelišće Elting 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XX. kolo (28./29. 03. 2020.)
19. Toplice 2 : Totovec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XXI. kolo (04./05. 04. 2020.)
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XXII. kolo (11./12. 04. 2020.)
20. Ivanec 3 : Totovec 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: