3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA
sezona 2015./2016.

Savezi info

  • » OS Sisačko-moslavačke žup.
  • » OS Bjelovarsko-bilogorske žup.
  • » OS Varaždinske županije
  • » Zagrebački odbojkaški savez
  • » OS Karlovačke županije
  • » OS Međimurske županije
  • » OS Zagrebačke županije
  • Kadetkinje

    EKIPE: 

    SKUPINA A

    1. HAOK Mladost

    2. OK Plavi Zmaj

    3. OK Petrinja

    4. OKM Centrometal

    SKUPINA B

    1. OK Fortis Volta

    2. OK Varaždin Volley

    3. ŽOK Vrbovec

    4. ŽOK Čazma


    II. okupljanje

    Nedjelja, 22. svibnj, 2016. godine

    NGC Aton, Josipa Marčeca bb., Nedelišće

    Teren 1

    10,30 sati - A - 5. OK Plavi Zmaj – OKM Centrometal: 2:0 (25:12, 25:14)

    11,30 sati - B - 5. OK Varaždin Volley – ŽOK Čazma: 2:0 (25:00, 25:00)

    Teren 2

    10,30 sati - A - 6. OK Petrinja – HAOK Mladost: 0:2 (00:25, 00:25)

    11,30 sati - B - 6. ŽOK Vrbovec – OK Fortis Volta: 0:2 (14:25, 20:25)

    Konačni poredak SKUPINA A

    Konačni poredak SKUPINA B

    RAZIGRAVANJE ZA POREDAK

    HAOK Mladost – OK Fortis Volta: 2:0 (25:20, 25:15)

    OK Varaždin Volley – OK Plavi Zmaj: 2:1 (13:25, 25:17, 15:09)

    Za 5.-6. mjesto - OKM Centrometal – ŽOK Vrbovec: 1:2 (25:23, 18:25,15:17)

    Za 3.-4. mjesto - OK Fortis Volta – OK Plavi Zmaj: 2:0 (25:15, 25:15)

    Za 1.-2. mjesto - HAOK Mladost – OK Varaždin Volley: 2:0 (25:17, 25:14)

    Konačni poredak:

    1. HAOK MLADOST

    2. OK VARAŽDIN VOLLEY

    3. OK FORTIS VOLTA

    4. OK PLAVI ZMAJ

    5. ŽOK VRBOVEC

    6. OKM CENTROMETAL

    7. OK PETRINJA

    8. ŽOK ČAZMA

    Najbolja dodavačica - Lara Štimac - HAOK Mladost

    Najbolja obrambena igračica - Ana Matić - OK Fortis Volta

    Najbolja napadačica - Inka Inkret - OK Varaždin Volley

    Najbolja igračica - Zrinka Lada - HAOK Mladost

    Pogledajte fotografije - OVDJE


    I. okupljanje

    Nedjelja, 15. svibnja, 2016. godine

    GSD Varaždin, Šetalište Franje Tuđmana 1, Varaždin

    Teren 1

    10,30 sati - A - 1. HAOK Mladost – OKM Centrometal: 2:0 (25:10, 25:15)

    11,30 sati - B - 1. OK Fortis Volta – ŽOK Čazma: 2:0 (25:09, 25:12)

    12,30 sati - A - 3. OKM Centrometal – OK Petrinja: 2:1 (25:17, 18:25, 15:12)

    13,30 sati - B - 3. ŽOK Čazma – ŽOK Vrbovec: 0:2 (16:25, 12:25)

    Teren 2

    10,30 sati - A - 2. OK Plavi Zmaj – OK Petrinja: 2:0 (25:09, 25:07)

    11,30 sati - B - 2. OK Varaždin Volley – Žok Vrbovec: 2:0 (25:11, 25:10)

    12,30 sati - A - 3. 4. HAOK Mladost – OK Plavi Zmaj: 2:0 (25:09, 25:19)

    13,30 sati - B - 4. OK Fortis Volta – OK Varaždin Volley: 1:2 (25:23, 15:25, 12:15)

    Poredak SKUPINA A

    Poredak SKUPINA B

    Pogledajte fotografije - OVDJE