3. NACIONALNA ODBOJKAŠKA LIGA
sezona 2015./2016.

Savezi info

  • » OS Sisačko-moslavačke žup.
  • » OS Bjelovarsko-bilogorske žup.
  • » OS Varaždinske županije
  • » Zagrebački odbojkaški savez
  • » OS Karlovačke županije
  • » OS Međimurske županije
  • » OS Zagrebačke županije
  • Skupina SJEVER

    BROJ KOLA

    I. dio prvenstva: - I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. -

    II. dio prvenstva: - X. - XI. - XII. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII. -

    I. kolo (17./18.10. 2015.)
    1. Plavi - Lepoglava
    1:3 (16:25, 25:23, 17:25, 20:25)
    Vrijeme početka: subota 17.10.2015. u 16,30 sati
    Dvorana: OŠ Mursko Središće
    Suci:
    Napomena:
    2. Varaždin IV - Kaštel II
    0:3 (9:25, 16:25, 19:25)
    Vrijeme početka: srijeda 21.10.2015. u 19,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    3. Štrigova - Vinica
    3:0 (25:18, 25:13, 25:7)
    Vrijeme početka: subota 17.10.2015. u 17,30 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    4. Ivanec II - Ludbreg
    0:3 (14:25, 14:25, 17:25)
    Vrijeme početka: subota 17.10.2015. u 18,30 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    5. Centrometal - Varaždin III
    3:0 (25:21, 25:16, 25:16)
    Vrijeme početka: nedjelja 18.10.2015. u 16,00 sati
    Dvorana: NGC Aton u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    II. kolo (24./25.10. 2015.)
    6. Ludbreg - Centrometal
    1:3 (25:20, 19:25, 19:25, 12:25)
    Vrijeme početka: subota 24.10.2015. u 18,00 sati
    Dvorana: Gradska dvorana Ludbreg
    Suci:
    Napomena:
    7. Lepoglava - Varaždin III
    0:3 (10:25, 10:25, 11:25)
    Vrijeme početka: subota 24.10.2015. u 17,00 sati
    Dvorana: OŠ Lepoglava
    Suci:
    Napomena:
    8. Vinica - Ivanec II
    3:0 (25:18, 25:13, 25:16)
    Vrijeme početka: subota 24.10.2015. u 9,00 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    9. Kaštel II - Štrigova
    2:3 (26:24, 27:25, 18:25, 4:25, 4:15)
    Vrijeme početka: subota 24.10.2015. u 14,00 sati
    Dvorana: OŠ Belica
    Suci:
    Napomena:
    10. Plavi - Varaždin IV
    2:3 (25:20, 15:25, 25:13, 17:25, 11:15)
    Vrijeme početka: nedjelja 25.10.2015. u 15,30 sati
    Dvorana: OŠ Mursko Središće
    Suci:
    Napomena:
    III. kolo (07./08.11. 2015.)
    11. Varaždin IV - Lepoglava
    0:3 (19:25, 21:25, 24:26)
    Vrijeme početka: srijeda 04.11.2015. u 19,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    12. Ivanec II - Kaštel II
    0:3 (23:25, 7:25, 17:25)
    Vrijeme početka: subota 07.11.2015. u 18,30 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    13. Štrigova - Plavi
    3:0 (25:13, 25:16, 25:12)
    Vrijeme početka: subota 07.11.2015. u 18,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    14. Centrometal - Vinica
    3:0 (25:15, 25:17, 25:16)
    Vrijeme početka: nedjelja 08.11.2015. u 15,30 sati
    Dvorana: NGC Aton u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    15. Varaždin III - Ludbreg
    3:0 (25:21, 28:26, 25:18)
    Vrijeme početka: srijeda 04.11.2015. u 19,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    IV. kolo (14./15.11. 2015.)
    16. Vinica - Varaždin III
    0:3 (26:28, 15:25, 16:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 15.11.2015. godine u 15,30 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    17. Kaštel II - Centrometal
    3:2 (27:25, 19:25, 25:18, 21:25, 15:8)
    Vrijeme početka: nedjelja 15.11.2015. godine u 17,00 sati
    Dvorana: OŠ Belica
    Suci:
    Napomena:
    18. Plavi - Ivanec II
    3:2 (13:25, 22:25, 25:17, 29:27, 15:11)
    Vrijeme početka: subota 14.11.2015. godine u 16,30 sati
    Dvorana: OŠ Mursko Središće
    Suci:
    Napomena:
    19. Lepoglava - Ludbreg
    0:3 (13:25, 20:25, 13:25)
    Vrijeme početka: petak 13.11.2015. godine u 20,00 sati
    Dvorana: OŠ u Lepoglavi
    Suci:
    Napomena:
    20. Varaždin IV - Štigova
    0:3 (14:25, 6:25, 12:25)
    Vrijeme početka: subota 14.11.2015. godine u 14,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    V. kolo (21./22.11. 2015.)
    21. Ivanec II - Varaždin IV
    3:0 (25:10, 25:23, 25:19)
    Vrijeme početka: nedjelja 22.11.2015. godine u 11 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    22. Centrometal - Plavi
    3:0 (25:12, 25:14, 25:13)
    Vrijeme početka: subota 21.11.2015. u 15,30 sati
    Dvorana: ATON u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    23. Varaždin III - Kaštel II
    0:3 (21:25, 17:25, 16:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 22.11.2015. godine u 19,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    24. Ludbreg - Vinica
    2:3 (25:27, 25:13, 25:23, 21:25, 12:15)
    Vrijeme početka: nedjelja 22.11.2015. godine u 17,00 sati
    Dvorana: Gradska dvorana u Ludbregu
    Suci:
    Napomena:
    25. Štrigova - Lepoglava
    3:0 (25:8, 25:8, 25:9)
    Vrijeme početka: subota 21.11.2015. u 18,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    VI. kolo (28./29.11. 2015.)
    26. Kaštel II - Ludbreg
    3:1 (25:16, 25:15, 20:25, 25:16)
    Vrijeme početka: subota 28.11. 2015. u 15,30 sati
    Dvorana: OŠ Belica
    Suci:
    Napomena:
    27. Lepoglava - Vinica
    3:1 (26:24, 20:25, 25:22, 25:21)
    Vrijeme početka: petak 27.11. 2015. u 20,00 sati
    Dvorana: OŠ Lepoglava
    Suci:
    Napomena:
    28. Plavi - Varaždin III
    0:3 (16:25, 9:25, 13:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 29.11. 2015. u 16,00 sati
    Dvorana: OŠ u Murskom Središću
    Suci:
    Napomena:
    29. Varaždin IV - Centrometal
    0:3 (13:25, 4:25, 14:25)
    Vrijeme početka: subota 28.11. 2015. u 15,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    30. Štrigova - Ivanec II
    3:0 (25:15, 25:16, 25:19)
    Vrijeme početka: subota 28.11. 2015. u 16,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    VII. kolo (05./06.12. 2015.)
    31. Centrometal - Štrigova
    1:3 (16:25, 25:20, 12:25, 21:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 06.12.2015. u 16,00 sati
    Dvorana: NGC Aton u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    32. Ivanec II - Lepoglava
    3:2 (25:15, 23:25, 22:25, 25:16, 15:7)
    Vrijeme početka: nedjelja 06.12.2015. u 11,00 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    33. Varaždin III - Varaždin IV
    3:0 (25:14, 25:15, 25:11)
    Vrijeme početka: nedjelja 06.12.2015. godine u 15,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    34. Ludbreg - Plavi
    3:0 (25:20, 25:10, 25:14)
    Vrijeme početka: nedjelja 06.12.2015. godine u 18,30 sati
    Dvorana: Gradska dvorana u Ludbregu
    Suci:
    Napomena:
    35. Vinica - Kaštel II
    0:3 (11:25, 14:25, 12:25)
    Vrijeme početka: subora 05.12.2015. godine u 9,30 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    VIII. kolo (12./13.12. 2015.)
    36. Plavi - Vinica
    0:3 (20:25, 16:25, 14:25)
    Vrijeme početka: subota 12.12.2015. u 14,30 sati
    Dvorana: OŠ Mursko Sreddišće
    Suci:
    Napomena:
    37. Varaždin IV - Ludbreg
    0:3 (9:25, 13:25, 15:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 13.12.2015. godine u 15,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    38. Lepoglava - Kaštel II
    0:3 (16:25, 10:25, 16:25)
    Vrijeme početka: petak 11.12.2015. u 16,30 sati
    Dvorana: OŠ u Lepoglavi
    Suci:
    Napomena:
    39. Štrigova - Varaždin III
    3:0 (25:7, 25:18, 25:15)
    Vrijeme početka: nedjelja 13.12.2015. u 16,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    40. Ivanec II - Centrometal
    0:3 (10:25, 16:25, 18:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 13.12.2015. u 11,00 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    IX. kolo (19./20.12. 2015.)
    41. Varaždin III - Ivanec II
    3:1 (20:25, 25:14, 25:15, 25:14)
    Vrijeme početka: nedjelja 20.12.2015. godine u 17,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    42. Ludbreg - Štrigova
    0:3 (12:25, 17:25, 15:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 20.12.2015. godine u 10,00 sati
    Dvorana: u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu
    Suci:
    Napomena:
    43. Vinica - Varaždin IV
    3:0 (25:20, 25:16, 25:22)
    Vrijeme početka: petak 18.12.2015. u 17,00 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    44. Lepoglava - Centrometal
    0:3 (11:25, 14:25, 7:25)
    Vrijeme početka: subota 16.12.2015. godine u 15,30 sati
    Dvorana: OŠ Lepoglava
    Suci:
    Napomena:
    45. Kaštel II - Plavi
    3:0 (25:8, 25:15, 25:13)
    Vrijeme početka: subota 19.12.2015. godine u 15,30 sati
    Dvorana: OŠ na Belici
    Suci:
    Napomena:
    X. kolo (06./07.02. 2016.)
    46. Lepoglava - Plavi
    3:2 (25:16, 22:25, 25:12, 19:25, 15:9)
    Vrijeme početka: petak 05.02.2016. u 20,00 sati
    Dvorana: OŠ Lepoglava
    Suci:
    Napomena:
    47. Kaštel II - Varaždin IV
    3:0 (25:16, 25:9, 25:9)
    Vrijeme početka: subota 06.02,2016. u 17,30 sati
    Dvorana: OŠ Belica
    Suci:
    Napomena:
    48. Vinica - Štrigova
    0:3 (10:25, 11:25, 17:25)
    Vrijeme početka: subota 06.02.2016. u 16,30 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    49. Ludbreg - Ivanec II
    3:1 (25:16, 25:21, 15:25, 25:13)
    Vrijeme početka: nedjelja 07.02.2016. u 19,00 sati
    Dvorana: Gradska dvorana Ludbreg
    Suci:
    Napomena:
    50. Varaždin III - Centrometal
    3:0 (25:21, 25:18, 25:19)
    Vrijeme početka: nedjelja 07.02.2016. u 14,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    XI. kolo (13./14.02. 2016.)
    51. Centrometal - Ludbreg
    3:2 (21:25, 25:19, 25:21, 23:25, 15:9)
    Vrijeme početka: subota 13.02.2016. u 14,00 sati
    Dvorana: ATON u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    52. Varaždin III - Lepoglava
    3:0 (25:18, 25:19, 25:10)
    Vrijeme početka: subota 13.02.2016. u 15,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    53. Ivanec II - Vinica
    3:1 (25:14, 21:25, 25:15, 25:19)
    Vrijeme početka: subota 13.02.2016. u 17,30 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    54. Štrigova - Kaštel II
    3:0 (25:19, 25:13, 25:23)
    Vrijeme početka: subota 13.02.2016. u 18,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    55. Varaždin IV - Plavi
    1:3 (18:25, 19:25, 25:19, 12:25)
    Vrijeme početka: subota 13.02.2016. u 15,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    XII. kolo (20./21.02. 2016.)
    56. Lepoglava - Varaždin IV
    3:1 (25:12, 25:16, 22:25, 25:19)
    Vrijeme početka: subota 20.02.2016. u 10,00 sati
    Dvorana: OŠ u Lepoglavi
    Suci:
    Napomena:
    57. Kaštel II - Ivanec II
    3:0 (25:12, 25:18, 25:14)
    Vrijeme početka: nedjelja 21.02.2016. u 13,00 sati
    Dvorana: OŠ u Belici
    Suci:
    Napomena:
    58. Plavi - Štrigova
    0:3 (9:25, 24:26, 17:25)
    Vrijeme početka: subota 20.02.2016. u 14,00 sati
    Dvorana: OŠ u Murskom Središću
    Suci:
    Napomena:
    59. Vinica - Centrometal
    1:3 (27:25, 18:25, 21:25, 13:25)
    Vrijeme početka: subota 20.02.2016. u 16,30 sati
    Dvorana: OŠ u Vinici
    Suci:
    Napomena:
    60. Ludbreg - Varaždin III
    1:3 (25:22, 24:26, 11:25, 19:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 21.02.2016 u 18,00 sati
    Dvorana: u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu
    Suci:
    Napomena:
    XIII. kolo (27./28.02. 2016.)
    61. Varaždin III - Vinica
    3:0 (25:8, 25:12, 25:20)
    Vrijeme početka: ponedjeljak 29.02.2016. godine u 20,30 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    62. Centrometal - Kaštel II
    1:3 (22:25, 25:18, 22:25, 19:25)
    Vrijeme početka: subota 27.02.2016. godine u 14,45 sati
    Dvorana: Aton u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    63. Ivanec II - Plavi
    2:3 (23:25, 25:18, 25:21, 15:25, 12:15)
    Vrijeme početka: nedjelja 28.02.2016. godine u 11,00 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    64. Ludbreg - Lepoglava
    3:1 (12:25, 25:17, 27:15, 25:20)
    Vrijeme početka: subota 27.02.2016. godine u 20,00 sati
    Dvorana: u Gradskoj sportskoj dvorani Ludbreg
    Suci:
    Napomena:
    65. Štrigova - Varaždin IV
    3:0 (25:11, 25:19, 25:18)
    Vrijeme početka: subota 27.02.2016. godine u 18,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    XIV. kolo (05./06.03. 2016.)
    66. Varaždin IV - Ivanec II
    2:3 (25:12, 17:25, 25:22, 21:25, 4:15)
    Vrijeme početka: ponedjeljak 07.03.2016. u 20,30 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    67. Plavi - Centrometal
    0:3 (13:25, 21:25, 19:25)
    Vrijeme početka: subota 05.03.2016. u 16,00 sati
    Dvorana: OŠ Mursko Središće
    Suci:
    Napomena:
    68. Kaštel II - Varaždin III
    3:2 (25:16, 25:17, 11:25, 22:25, 15:10)
    Vrijeme početka: subota 05.03.2016. u 19,30 sati
    Dvorana: OŠ Belica
    Suci:
    Napomena:
    69. Vinica - Ludbreg
    0:3 (17:25, 21:25, 15:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 06,03,2016, u 16,00 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    70. Lepoglava - Štrigova
    0:3 (9:25, 8:25, 15:25)
    Vrijeme početka: subota 05.03.2016 u 17,00 sati
    Dvorana: OŠ Lepoglava
    Suci:
    Napomena:
    XV. kolo (12./13.03. 2016.)
    71. Ludbreg - Kaštel II
    0:3 (15:25, 16:25, 13:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 13.03.2016. u 18,00 sati
    Dvorana: u Gradskoj spoprtskoj dvorani u Ludbregu
    Suci:
    Napomena:
    72. Vinica - Lepoglava
    3:2 (15:25, 25:23, 23:25, 25:11, 15:8)
    Vrijeme početka: subota 12.03.2016. u 16,00 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    73. Varaždin III - Plavi
    3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
    Vrijeme početka: subota 12.03.2016. u 14,00 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    74. Centrometal - Varaždin IV
    3:1 (25:8, 25:13, 20:25, 25:16)
    Vrijeme početka: utorak 15.03.2016. u 19,15 sati
    Dvorana: ATON u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    75. Ivanec II - Štrigova
    0:3 (11:25, 15:25, 13:25)
    Vrijeme početka: subota 12.03.2016. u 16,30 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    XVI. kolo (19./20.03. 2016.)
    76. Štrigova - Centrometal
    3:0 (25:13, 25:16, 25:11)
    Vrijeme početka: subota 19.03,2016. u 18,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    77. Lepoglava - Ivanec II
    3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
    Vrijeme početka: subota 19.03.2016. u 17,30 sati
    Dvorana: OŠ Lepoglava
    Suci:
    Napomena:
    78. Varaždin IV - Varaždin IIII
    0:3 (10:25, 17:25, 11:25)
    Vrijeme početka: srijeda 16.03.2016. u 19,20 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    79. Plavi - Ludbreg
    0:3 (20:25, 14:25, 19:25)
    Vrijeme početka: subota 19.03.2016. u 16,30 sati
    Dvorana: OŠ Mursko Središće
    Suci:
    Napomena:
    80. Kaštel II - Vinica
    3:0 (25:11, 25:8, 25:22)
    Vrijeme početka: nedjelja 20.03.2016. u 17,30 sati
    Dvorana: OŠ Belica
    Suci:
    Napomena:
    XVII. kolo (02./03.04. 2016.)
    81. Vinica - Plavi
    3:1 (11:25, 25:21, 25:20, 25:20)
    Vrijeme početka: nedjelja 03.04. 2016. u 17,00 sati
    Dvorana: OŠ Vinica
    Suci:
    Napomena:
    82. Ludbreg - Varaždin IV
    3:0 (25:9, 25:19, 25:21)
    Vrijeme početka: subota 02.04. 2016. u 18,00 sati
    Dvorana: u Gradskoj dvorani Ludbreg
    Suci:
    Napomena:
    83. Kaštel II - Lepoglava
    3:2 (20:25, 25:17, 11:25, 25:18, 15:8)
    Vrijeme početka: nedjelja 03.04. 2016 u 18,00 sati
    Dvorana: OŠ Belica
    Suci:
    Napomena:
    84. Varaždin III - Štrigova
    3:1 (25:10, 25:20, 21:25, 25:11)
    Vrijeme početka: 23.03. 2016.
    Dvorana:
    Suci:
    Napomena:
    85. Centrometal - Ivanec II
    2:3 (25:18, 28:30, 23:25, 25:13, 11:15)
    Vrijeme početka: subota 02.04.2016. u 15,30 sati
    Dvorana: ATON u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    XVIII. kolo (09./10.04. 2016.)
    86. Ivanec II - Varaždin III
    0:3 (18:25, 19:25, 22:25)
    Vrijeme početka: nedjelja 10. travnja 2016. u 11,00 sati
    Dvorana: OŠ Ivanec
    Suci:
    Napomena:
    87. Štrigova - Ludbreg
    3:1 (25:11, 25:21, 22:25, 25:10)
    Vrijeme početka: nedjelja 10.04.2016. u 16,00 sati
    Dvorana: OŠ Štrigova
    Suci:
    Napomena:
    88. Varaždin IV - Vinica
    1:3 (24:26, 25:18, 19:25, 24:26)
    Vrijeme početka: nedjelja 10.04.2016. u 17,30 sati
    Dvorana: na Dravi
    Suci:
    Napomena:
    89. Lepoglava - Centrometal
    3:1 (25:22, 12:25, 26:24, 25:13)
    Vrijeme početka: nedjelja 10.04.2016. u 10,30 sati
    Dvorana: ATON u Nedelišću
    Suci:
    Napomena:
    90. Plavi - Kaštel II
    1:3 (18:25, 13:25, 25:15, 12:25)
    Vrijeme početka: subota 09.04.2016. u 14,30 sati
    Dvorana: OŠ u Murskom Središću
    Suci:
    Napomena: