Skupina SJEVER grupa B

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII.

I. kolo (13./14. 10. 2018.)
1. LUDBREG 2 : NEDELIŠĆE ELTING 2
3:0 (25:5, 25:22, 25:16)
Vrijeme početka: subota 13.10. 2018. u 16,30,00 sati
Dvorana: u Gradskoj sportskoj dvorani Ludbreg
Suci:
Napomena:

II. kolo (20./21. 10. 2018.)
2. KAŠTEL 3 : IVANEC 3
3:0 (25:17, 25:17, 25:5)
Vrijeme početka: nedjelja 21. 10. 2018. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
III. kolo (27./28. 10. 2018.)
3. KITRO VARAŽDIN 4 : IVANEC 3
3:1 (26:24, 24:26, 25:20, 25:19)
Vrijeme početka: subota 27.10. 2018. u 17,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
IV. kolo (03./04.11. 2018.)
4. IVANEC 3 : LEPOGLAVA 2
3:0 (25:15, 25:17, 25:17)
Vrijeme početka: subota 03.11. 2018.u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
5. KAŠTEL 3 : KITRO VŽ 4
3:1 (25:12, 25:21, 21:25, 25:21)
Vrijeme početka: subota 03.11. 2018. u 17,30 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
V. kolo (10./11.11. 2018.)
6. LEPOGLAVA 2 : KAŠTEL 3
0:3 (16:25, 20:25, 8:25)
Vrijeme početka: subota 10.11. 2018. u 13,00 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
7. LUDBREG 2 : IVANEC 3
3:0 (25:13, 25:12, 25:21)
Vrijeme početka: nedjelja 11.11. 2018. u 16,30 sati
Dvorana: u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu
Suci:
Napomena:
VI. kolo (17./18. 11. 2018.)
8. IVANEC 3 : NEDELIŠĆE 2
3:0 (25:10, 25:23, 25:13)
Vrijeme početka: nedjelja 18.11. 2018. u 16,30 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
9. KAŠTEL 3 : LUDBREG 2
3:0 (25:9, 25:16, 25:13)
Vrijeme početka: subota 17.11. 2018. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
10. KITRO VŽ 4 : LEPOGLAVA 2
3:0 (25:13, 25:14, 25:18)
Vrijeme početka: subota 17.11. 2018. u 11,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
VII. kolo (24./25. 11. 2018.)
11. LUDBREG 2 : KITRO VARAŽDIN 4
1:3 (9:25, 16:25, 25:23, 16:25)
Vrijeme početka: nedjelja 25. 11. 2018. u 16,30 sati
Dvorana: GSD Ludbreg
Suci:
Napomena:
12. NEDELIŠĆE 2 : KAŠTEL 3
0:3 (9:25, 18:25, 6:25)
Vrijeme početka: subota 24. 11. 2018. u 13,00 sati
Dvorana: NGC Aton u Nedelišču
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (01./02. 12.2018.)
13. KITRO VARAŽDIN 4 : NEDELIŠĆE 2
3:0 (25:6, 25:11, 25:15)
Vrijeme početka: subota 01.12. 2018. u 19,00 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
14. LEPOGLAVA 2 : LUDBREG 2
3:2 (17:25, 17:25, 25:20, 25:22, 15:8)
Vrijeme početka: subota 01.12. 2018. u 16,00 sati
Dvorana: OŠ Leoiglava
Suci:
Napomena:
IX. kolo (08./09.12. 2018.)
15. NEDELIŠĆE 2 : LEPOGLAVA 2
Vrijeme početka: subota 08.12. 2018. u 15,00 sati
Dvorana: u NGC Aton u Nedelišću
Suci:
Napomena:
X. kolo (02./03.02. 2019.)
16. NEDELIŠĆE ELT. 2 : LUDBREG 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XI. kolo (09./10.02. 2019.)
17. IVANEC 3 : KAŠTEL 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XII. kolo (16./17.02. 2019.)
18. IVANEC 3 : KITRO VŽ 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (23./24.02. 2019.)
19. LEPOGLAVA 2 : IVANEC 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
20. KITRO VŽ 4 : KAŠTEL 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (02./03.03. 2019.)
21. KAŠTEL 3 : LEPOGLAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
22. IVANEC 3 : LUDBREG 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XV. kolo (09./10.03. 2019.)
23. NEDELIŠĆE 2 : IVANEC 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
24. LUDBREG 2 : KAŠTEL 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
25. LEPOGLAVA 2 : KITRO VŽ 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVI. kolo (16./17.03. 2019.)
26. KITRO VŽ 4 : LUDBREG 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
27. KAŠTEL 3 : NEDELIŠĆE 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVII. kolo (23./24.03. 2019.)
28. NEDELIŠĆE 2 : KITRO VŽ 4
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
29. LUDBREG 2 : LEPOGLAVA 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVIII. kolo (30./31.03. 2019.)
30. LEPOGLAVA 2 : NEDELIŠĆE 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: