Skupina SJEVER grupa A

BROJ KOLA

- I. - II. - III. - IV. - V. - VI. - VII. - VIII. - IX. - X. - XI. - XII. - XIII. - XIV. - XV. - XVI. - XVII. - XVIII.

I. kolo (13./14. 10. 2018.)
1. VINICA : KAŠTEL 2
0:3 (11:25, 19:25, 23:25)
Vrijeme početka: nedjelja 14.10. 2018. u 10,00 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
2. KITRO VARAŽDIN 3 : TOTOVEC
3:2 (25:16, 25:16, 25:27, 24:26, 15:13)
Vrijeme početka: nedjelja 14.10. 2018. u 13,30 sati
Dvorana: na Dravi
Suci:
Napomena:
3. LEPOGLAVA 1 : PLAVI
0:3 (23:25, 18:25, 25:27)
Vrijeme početka: nedjelja 14.10. 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Lepoglava
Suci:
Napomena:
4. LUDBREG 1 : NEDELIŠĆE ELTING 1
3:0 (25:23, 25:16, 25:18)
Vrijeme početka: subota 13.10. 2018. u 18,0 sati
Dvorana: u Gradskoj sportrskoj dvorani Ludbreg
Suci:
Napomena:
5. IVANEC 2 : TOPLICE
3:1 (25:17, 21:25, 25:15, 27:25)
Vrijeme početka: subota 13.10. 2018. u 19,0 sati
Dvorana: OŠ Ivanec
Suci:
Napomena:
II. kolo (20./21. 10. 2018.)
6. PLAVI : LUDBREG 1
Vrijeme početka: subota 20. 10. 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Mursko Središće
Suci:
Napomena:
7. TOTOVEC : LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka: subota 20. 10. 2018. u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Ivanovec (Ulica bana Jelačića 26)
Suci:
Napomena:
8. VINICA : KITRO VARAŽDIN 3
Vrijeme početka: subota 20. 10. 2018. u 14,30 sati
Dvorana: OŠ Vinica
Suci:
Napomena:
9. KAŠTEL 2 : IVANEC 2
Vrijeme početka: nedjelja 21. 10. 2018. u 18,00 sati
Dvorana: OŠ Belica
Suci:
Napomena:
10. TOPLICE : NEDELIŠĆE ELTING 1
Vrijeme početka: nedjelja 21. 10. 2018. godine u 17,00 sati
Dvorana: OŠ Mače (Mače 32)
Suci:
Napomena:
III. kolo (27./28.10. 2018.)
11. LEPOGLAVA 1 : VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
12. KITRO VŽ 3 : IVANEC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
13. LUDBREG 1 : TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
14. NEDELIŠĆE ELTING 1 : PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
15. TOPLICE : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
IV. kolo (03./04.11. 2018.)
16. TOTOVEC : NEDELIŠĆE ELTING 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
17. VINICA : LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
18. IVANEC 2 : LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
19. KAŠTEL 2 : KITRO VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
20. TOPLICE : PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
V. kolo (10./11.11. 2018.)
21. LEPOGLAVA 1 : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
22. LUDBREG 1 : IVANEC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
23. NEDELIŠĆE ELTING 1 : VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
24. PLAVI : TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
25. KITRO VŽ 3 : TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VI. kolo (17./18.11. 2018.)
26. VINICA : PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
27. IVANEC 2 : NEDELIŠĆE EKTING 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
28. KAŠTEL 2 : LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
29. KITRO VŽ 3 : LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
30. TOPLICE : TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VII. kolo (24./25.11. 2018.)
31. LUDBREG 1 : KITRO VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
32. NEDELIŠĆE ELTING 1 : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
33. PLAVI : IVANEC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
34. TOTOVEC : VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
35. LEPOGLAVA 1 : TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
VIII. kolo (01./02.12.2018.)
36. IVANEC 2 : TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
37. KAŠTEL 2 : PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
38. KITRO VŽ 3 : NEDELIŠĆE ELTING 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
39. LEPOGLAVA 1 : LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
40. TOPLICE : VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
IX. kolo (08./09.12. 2018.)
41. NEDELIŠĆE ELT. 1 : LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
42. PLAVI : KITRO VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
43. KAŠTEL 2 : TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
44. VINICA : IVANEC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
45. LUDBREG 1 : TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
X. kolo (02./03.02. 2019.)
46. KAŠTEL 2 : VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
47. TOTOVEC : KITRO VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
48. PLAVI : LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
49. NEDELIŠĆE ELT. 1 : LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
50. TOPLICE - IVANEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XI. kolo (09./10.02. 2019.)
51. LUDBREG 1 : PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
52. LEPOGLAVA 1 : TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
53. KITRO VŽ 3 : VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
54. IVANEC 2 : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
55. NEDELIŠĆE ELTING 1 - TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XII. kolo (16./17.02. 2019.)
56. VINICA : LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
57. IVANEC 2 : KITRO VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
58. TOTOVEC : LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
59. PLAVI : NEDELIŠĆE ELTING 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
60. KAŠTEL 2 - TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIII. kolo (23./24.02. 2019.)
61. NEDELIŠĆE ELTING 1 : TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
62. LUDBREG 1 : VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
63. LEPOGLAVA 1 : IVANEC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
64. KITRO VŽ 3 : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
65. PLAVI - TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XIV. kolo (02./03.03. 2019.)
66. KAŠTEL 2 - LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
67. IVANEC 2 : LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
68. VINICA : NEDELIŠĆE ELTING 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
69. TOTOVEC - PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
70. TOPLICE -KITRO VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XV. kolo (09./10.03. 2019.)
71. PLAVI - VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
72. NEDELIŠĆE ELTING 1 : IVANEC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
73. LUDBREG 1 : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
74. LEPOGLAVA 1 : KITRO VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
75. TOTOVEC - TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVI. kolo (16./17.03. 2019.)
76. KITRO VŽ 3 : LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
77. KAŠTEL 2 : NEDLIŠĆE ELTING 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
78. IVANEC 2 - PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
79. VINICA - TOTOVEC
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
80. TOPLICE - LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVII. kolo (23./24.03. 2019.)
81. TOTOVEC : IVANEC 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
82. PLAVI : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
83. NEDELIŠĆE ELTING 1 : KITRI VŽ 3
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
84. LUDBREG 1 - LEPOGLAVA 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
85. VINICA - TOPLICE
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
XVIII. kolo (30./31.03. 2019.)
86. LEPOGLAVA 1 : NEDELIŠĆE ELT. 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
87. KITRO VŽ 3 - PLAVI
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
88. TOTOVEC : KAŠTEL 2
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
89. IVANEC 2 - VINICA
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena:
90. TOPLICE - LUDBREG 1
Vrijeme početka:
Dvorana:
Suci:
Napomena: